GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sanktpēterburga

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūra· Parki un dārzi· TeātriKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Sanktpēterburgas Vasaras dārzsMarijas teātra jaunā ēkaLofta projekts „Stāvi”Vladimira pils jeb Zinātnieku namsReliģijas vēstures muzejsCentrālā izstāžu zāle ManēžaKultūras centrs Puškinskaja 10Marmora pilsValsts Krievu muzejsValsts Mākslas muzejs Ermitāža« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Sanktpēterburga · Kultūra ·

Kultūras centrs Puškinskaja 10

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Laikmetīgās kultūras centrs darbojas kopš 1990. gada un ir mājvieta māksliniekiem, mūziķiem, rakstniekiem, neatkarīgajiem teātriem utt. Tā mērķis ir turpināt un attīstīt 70. un 80. gadu nonkonformisma mākslas aktivitātes. Kultūras centrā atrodas: izstāžu zāle Puškinskaja observatorija, Eksperimentālās skaņas galerija, Atrasto drēbju fabrika jeb Ceļojošo mantu veikals, izstāžu zāle Navicula Artis, eksperimentāla izstāžu vieta Mākslas poligons, Pēterburgas neatkarīgās mākslas arhīvs un bibliotēka, Džona Lenona templis, mūzikas veikals Baza, laikmetīgās fotomākslas ekspozīcija FotoImage, Josifa Brodska dibinātais Krievu dzejas fonds un klubs FishFabrique - viens no populārākajiem un labākajiem pilsētā.
Atsevišķā spārnā atrodams arī Nonkonformisma mākslas muzejs, kura kolekciju pārsvarā veido 20. gadsimta 2. puses Pēterburgas andergraunda mākslinieku darbi.

Puškinskaja 10 (ieeja no Ļigovskij prospekta 53)

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Baiba Rubesa

Apmeklēja: 4.5.2013

No minētām centra sastāvdaļām atradām trīs. Lenona piemiņas vieta burvīga. Muzejs, izrādās tikai 16 tiek atvērts! FishFabrique arī 14.30 sestdienā ciet. Tātad, interesanti aiziet, bet jāinteresējas kur un kas reāli notiek.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: