GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sanktpēterburga

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākās kūkasKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

MarketPlaceFrancesco (itāliešu virtuve)Vodograi (ukraiņu virtuve)CafepeopleCharlottecafeRusskaya Rybalka (krievu virtuve)Cafe Idiot (krievu virtuve)Stroganoff Steak HouseBackstage (krievu un internacionālā virtuve)Restoran (krievu virtuve)Il Grappolo (itāļu virtuve)Probka (itāļu virtuve)Bistrot Garçon (franču virtuve)Leningrad (krievu un internacionālā virtuve)Sadko (krievu virtuve)« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Sanktpēterburga · Kur paēst · Laba izvēle

Sadko (krievu virtuve)

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Probka restorānu ķēdes atvase, izcilas krievu virtuves epicentrs. Sadko atrodas tieši iepretim Mariinsky teātrim, tāpēc ir kā radīts vakariņām pirms vai pēc kārtējā koncerta (virtuve atvērta līdz pat plkst. 23:30). Pārsteidzoši, taču, būdama ļoti stilīga un mūsdienīga maltīšu vieta, Sadko tomēr pamanījies iztikt bez slāviskā kiča, ar ko tik bieži manipulē Krievijas restorāni. Nekādu pseido-lāčādu, baranku virteņu, veco samovāru, paskaļas mūzikas un uzmācīga servisa. 19. gadsimta nama interjeru rotā augstas griestu velves un pelēkā antracīta krāsas sienas ar tradicionālajā tehnikā izkrāsotiem sarkaniem un zelta ziediem. Bet virs galvas gluži kā spilgtas puķes uz minimālisma fona šūpojas milzīgas, sarkanas kristāla lustras. Pat maltīte tiek pasniegta uz nacionālajā tehnikā apgleznotiem šķīvjiem.
Kreatīvā ēdienkarte ar nelielo Eiropas piešprici ir vēl viens iemesls, kamdēļ Sadko apmeklējums ir teju obligāts. Tradicionālo mēles galertu jeb auksto gaļu, siļķi ar vārītiem kartupeļiem, strogonovu, пожарские kotletes (vistas un teļa gaļas sajaukums), vinegretu un salītos dārzeņus papildina lieliska vīnu izlase. Turklāt pārstāvēti ne vien dārgākie franču, bet arī jaunās pasaules vīni, piemēram, no Čīles un Argentīnas. Turklāt tos iespējams pasūtīt kā 150ml, tā arī 250ml un 500ml karafēs. Ēdienu porcijas ir salīdzinoši lielas un cenas - pat ļoti draudzīgas. Augstākās kvalitātes vakariņas trijām personām (vīnu ieskaitot) par 120 latiem Sanktpēterburgā ir tīri vai pasaka.
Taču īstenā „odziņa" ir apkalpošana. Excellent! Viesmīļu rindās galvenokārt manāmi jaunieši no tuvējās konservatorijas vokālās katedras. Inteliģenti, simpātiski un ar ļoti labām angļu valodas zināšanām. Tērpušies vienkāršos, sarkanos T-kreklos un melnās biksēs, viņi klīst cauri plašajai restorāna zālei, līdz pēkšņi kādā brīdī apstājas, noliek malā paplāti un bez pavadījuma sāk izdziedāt kādu no krievu tautasdziesmu četrrindēm. Un nevis par samaksu vai pēc īpaša pasūtījuma, bet gan tā vienkārši - strādājot. Akapella maltītes vidū - fantastika!

2 Ulitsa Glinki (ул. Глинки, дом 2)
Tel: +7 (812) 920-82-28
www.probka.org

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: