GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sanktpēterburga

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Labākās kūkasKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

ArkaVoxPublica CafeVolga-Volga (krievu un internacionālā virtuve)Terrassa (internacionālā virtuve)« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Sanktpēterburga · Kur paēst · Trendy

Terrassa (internacionālā virtuve)

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Atvērta 2007. gada jūlijā Terrassa joprojām ir viens no iecienītākajiem Sanktpēterburgas restorāniem. Galvenokārt atrašanās vietas dēļ, kurai šajā pilsētā grūti atrast līdzvērtīgu. Restorāns atrodas uz luksusa iepirkšanās centra Vanity jumta - tieši pretim Sanktpēterburgas sirdij, Kazaņas katedrālei. Tūlīt aiz tās vīd Singer ēkas, kur atrodas Dom Knigi, stikla globuss. Panorāma ir tik izcila, ka piedodat pat dažas neveiklības apkalpošanā. Vēsākām dienām vai vakariem uz krēslu atzveltnēm uzlikti pledi.
Kaut tersase nenoliedzami ir iekārojamākā restorāna daļa, lieliska pilsētas panorāma paveras arī no restorāna iekštelpām, ja izvēlēsietes galdiņu pie loga. Ienākot Terrassa mazliet atgādina Londonas Harvey Nichols gastronomijas stāvu - atklātajā virtuvē saimnieko visdažādāko tautību pavāri. Un arī restorāna specializācija ir gana internacionāla - sākot no suši un dim sum un beidzot ar pastu un risotto. Turpat atrodas arī neliels simbolisks veikaliņš, kurā var iegādāties visdažādākos pārtikas produktus.
Publika te ir kā jau uz pilsētas iekārojamākās terases - sākot no oligarhiem un viņu modeļu izskata pavadonēm (ar vai bez klēpjsunīšiem) līdz pazīstamiem aktieriem un dažādu tautību pilsētas viesiem.

Kazanskaya st, 3 (Казанская ул., 3 )
Tel.: (812) 337-68-37
www.terrassa.ru

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: