GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sanktpēterburga

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Grāmatnīcas· Outlet veikaliMaršrutiLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kņižnaja jarmarka« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Sanktpēterburga · Kur iepirkties · Grāmatnīcas

Kņižnaja jarmarka

Autors: Ina Romāne0 ATSAUKSMES

Tā kā mīlu grāmatas, grāmatnīcas man ir viens no svarīgākajiem pieturpunktiem jebkuras pilsētas apmeklējumā. Starp citu, Sanktpēterburgā ir lieliski diennakts grāmatu veikali. Tā tik var šķist, ka pēc tiem nav nekādas nepieciešamības, taču šo iespēju novērtēsiet gadījumā, ja, piemēram, jākliedē garlaicība gaidot nakts vilcienu.Īstens atradums grāmatu gardēžiem Sanktpēterburgā ir Kņižnaja jarmarka. Ideja mērot pāris metro pieturas līdz Jeļizarovskaja un ātri izskriet cauri vietējo izslavētajam grāmatu tirgum izvēršas par aizraujošām grāmatu medībām visas dienas garumā.
Iespaidīgais grāmatu tirgus izvietots Krupskaja vārdā nosauktā kultūras nama divos stāvos. Nedēļas nogalēs no 09:00 – 15:00 tirdziņš kļūst jo sevišķi rosīgs un grāmatu tirdzniecība pārceļas arī uz pagalmu.
Savukārt orientēšanās milzīgās ķieģeļu ēkas kāpņu un gaiteņu labirintā pati par sevi ir izaicinājums. Arī grāmatu izvietojumā un tēmu sadalījumā loģiku neatrast - jaunas grāmatas līdzās grāmatu antikvariātam, padomi dārzkopībā līdzās grāmatai par Sanktpēterburgas ielu vēsturi un ekonomikas un mārketinga uzziņu literatūrai. Toties šajā juceklī itin labi orientējas grāmatu pārdevēji.
Kopā ar tiem arī jāļaujas iegrimt neaptverami plašajā grāmatu biežņā, lai iznirtu no tās tikai pēc vairākām stundām. Un kas vēl jo patīkamāk - cenas Kņižnaja jarmarka ir ievērojami zemākas nekā citos Sanktpēterburgas grāmatu veikalos.
Prospekt Obuhovskoi oboroni 105, Metro Jeļizarovskaja

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: