GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sanktpēterburga

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēleKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Location HostelHostel Ligovskiy 74Casa Leto« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Sanktpēterburga · Kur nakšņot · Īsts atradums

Location Hostel

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Location Hostel

Nosaukums ir precīzs trāpījums naglai uz galvas, labāku atrašanās vietu grūti vēlēties - pats Sanktpēterburgas vēsturiskais centrs, visi pilsētas galvenie muzeji, veikali, restorāni un bāri ir kājāmgājiena attālumā. Turklāt tas ir vienīgais hostelis pilsētā, no kura logiem redzams Pils laukums. Un tas nebūt nav viss - vienlaikus Location Hostel ir arī savveida pilsētas alternatīvās kultūras dzīves centrs, kas turklāt izdod arī savu ceļvedi, kur apkopotas labākās un īpašākās Sanktpēterburgas adreses. Tā viesi un arīdzan citi interesenti ik nedēļu savā pastkastē var saņemt arī Location Hostel informatīvo vēstkopu - par galveno pilsētas kultūras dzīvē notiekošo, klubiem, bāriem, netradicionālām vietām un tikpat netradicionāliem atradumiem. Hosteļa telpās atrodas arī neliela mākslas galerija, tās ekspozīcijai regulāri mainoties. Savukārt tā interjers atgādina mazliet bohēmiskus jauna, bet nenoliedzami talantīga dizainera apartamentus, kurš salīdzinoši vienkāršiem līdzekļiem uzbūris telpu, kurā vienkārši ir neticami patīkami būt. Arī, ja istabas kaimiņa gultā valda pamatīgs bardaks - tas šai vietai tikai piešķir smeķi. Balti krāsotas ķieģeļu sienas, gaišs, mazliet robusts koks, dažviet restaurēti vecie griesti, IKEA gultas, neiztrūkst pat stārdizainera pieskāriens - Filipa Starka caurspīdīgo plastmasas krēslu un lampu veidolā. Virtuvē ir liels galds, gluži kā radīts sarunām teju visās iespējamās pasaules valodās. Turpat netālu parasti izlaidies čuč arī neiztrūkstošais patstāvīgais iemītnieks - kaķis. Interjers, kura autori ir Santkpēterburgas stila arhitekti Savēlijs un Jegors Arhipenko, jau paguvis saņemt vairākas arhitektūras balvas.Location Hostel ideāli iemieso 21.gadsimta hosteļu būtību - tā ir ne tikai ekonomiska naktsmītne, bet arī tikšanās vieta. Pie garā virtuves galda reizumis pavisam nejauši kopā savedot cienījamu profesoru, mākslas izstāžu kuratorus un studentus - mugursomniekus, kuri citādi, iespējams, nekad nesatiktos. Viscaur hostelī pieejams arī bezmaksas bezvadu internets.

Cena - 600 rubļi


Адмиралтейский проспект д.8

www.location-hostel.ru

 

08/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Raimonds

Apmeklēja: 2011 gada marta vidus

Labs jauniešu hostelis!
Lieliska atrašānās vieta un pieņemama cena. Divguļamo gultu numuri ļoti mazi, bet tas netraucē, jo pēc pastaigas pa pilsētu tāpat gulēsi kā zīdainis :)
Gaumīga un mājīga virtuve ar ledusskapi, kafijas automātu un pašapkalpošanos.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: