GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sanktpēterburga

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēleKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Radisson Sonya HotelHotel RossiAntique Hotel RachmaninovKempinsky Hotel Moika 22« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Sanktpēterburga · Kur nakšņot · Laba izvēle

Radisson Sonya Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Radisson Sonya Hotel

2010. gada sākumā durvis vērušais Hotel Sonya pieder Sanktpēterburgas viesnīcu ainas jaunpienācējiem un vienlaikus ir naktsmītne, kas lieliski iemieso arī pašas pilsētas sajūtu. Viesnīcas iedvesmas avots ir Dostojevska Noziegums un sods, interjeram trāpīgi izspēlējot romāna epizodes. Ceļš uz numuriņiem ved pa krēslainiem līkloču gaiteņiem, kuru sienas rotā naksnīgās Pēterburgas lielformāta fotogrāfijas, bet zem kājām soļu troksni slāpē paklājs ar izbārstītiem teikumiem iz romāna varoņu gaitām. Pirmā stāva viesu uzņemšanas telpā uz žurnālgaldiņa iespējams izpētīt karti ar maršrutu pa kādu savās naksnīgajās gaitās virzījās Raskoļņikovs.

Foto: Radisson Sonya HotelFoto: Radisson Sonya HotelFoto: Radisson Sonya Hotel

Turpat arī grāmatu plaukts, dāsni piekrāmēts - taču rūpīgāk ieskatoties atradīsiet tajā tikai vienu grāmatu - Noziegumu un sodu teju visās iespējamās valodās un izdevumos. Plāksnīte ar citātiem no romāna - krievu un angļu valodā ir arī pie katras istabas numura, turklāt tie izvēlēti no katram stāvam atbilstošās nodaļas. Galda lampas istabās met sveces liesmai līdzīgu gaismu, bet paši galdi veidoti pēc autentiska Dostojevska darba galda parauga. Dažu no istabām rotā Rafaela Siksta Madonnas kopija, kas savulaik bijusi Dostojevska apsēstība un, kuru rakstnieks dažādi izspēlējis arī savos romānos. Bagātīgi izmantoti visdažādāko faktūru audumi un tradicionālie krievu raksti - īpaši ziedu raksts, kas savā ziņā kalpo gan kā dekoratīvs, gan vienojošs interjera elements.
Arī viesnīcas restorānā Metamorfos Dostojevskis burtiski elpo pakausī - ēdienkarte veidota kā grāmata, kuras prologs, epilogs un nodaļas iepazīstina ar ēdieniem, vienlaicīgi ļaujot uzzināt par dzīvi 19. gadsimta Pēterburgā, par
Dostojevska braucieniem uz Eiropu un viņa dvēseles noskaņojumiem. Turklāt neba velti Dostojevskis kļuvis par Hotel Sonya iedvesmas avotu - spējā līdz tirpām precīzi portretēt krievu dvēseles dziļumu viņš joprojām ir nepārspēts.
Vienlaikus Hotel Sonya iemieso visu laikmetīgam ceļotājam nepieciešamo komforta komplektu - varēsiet izmantot gan bezmaksas bezvadu internetu, gan Nespresso® kafijas mašīnu, ja nakšņosiet biznesa kategorijas istabā. Istabas nav lielas, taču pārdomāti iekārtotas.
Viesnīca atrodas Ļiteinija prospektā, kājām gājiena attālumā gan no galvenajiem pilsētas muzejiem, gan citiem uzmanības vērtiem pilsētas objektiem.
Hotel Sonya dizaina autors ir zviedrs Eriks Nisens Johansens un dizaina birojs Stylt Trampoli.
Starp citu, Hotel Sonya ir unikāla arī kā viena no retajām „literārajām naktsmītnēm" Eiropā. Pārējo vidū minama viesnīca Ripa Romā, kuras interjera konceptu inspirējis elles tēlojums Dantes Dievišķajā komēdijā. Kā arī Helsinku Klaus K, kura iedvesmas avots ir eposs Kalevala.
Viesnīcā Hotel Sonya ir 173 istabas, tā atrodas Radisson tīkla paspārnē un noteikti ierindojama viesnīcu industrijas masu giganta neordinārāko projektu listē.

Cena - sākot no 4140 rubļiem

5/19, Liteyny Prospekt

www.radisson-hotels.ru/sonyahotel-stpetersburg

 

09/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: