GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kuuka kafeNice place MansardsRobert's BooksLatvijas Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu pētniecības centra lasītava - Kerkoviusa namsMiit WorksDarba vietaBirojnīcaKafka kafijakim? lasītava un RIXC mediatēkaLatvijas Nacionālās Bibliotēkas lasītavas« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Co-working telpas ·

Birojnīca

Autors: Agita Salmiņa0 ATSAUKSMES

Birojnīca

Pieklusinātā klaviatūru klaboņā, katrs savu stūrīti atraduši, birojnīcas klienti nododas darbam. Tikmēr par kārtību un kolēģu labsajūtu rūpējas birojnīcas darbiniece, ik pa laikam pienesot uzkodas un kafiju vai sniedzot nepieciešamās konsultācijas.

Darba un tikšanās telpa Birojnīca ir savas jomas celmlauzis Rīgā. Tās aizsākumi meklējami  ¼ Satori  lasītavā, kas sākotnēji pildīja līdzīgu principu, ļaujot apmeklētājam pavadīt grāmatnīcā neierobežotu laiku un sniedzot brīvu pieeju wi-fi. Birojnīca ir ideāli piemērota darbam. Bez wi -fi un brīvas pieejas ¼ Satori daudzpusīgajai bibliotēkai, tā piedāvā arī piekļuvi portālam LETA un LURSOFT datu bāzēm (mēneša abonementiem), lielākajiem preses izdevumiem, kā arī iespēju izīrēt atsevišķu telpu sapulcēm. Birojnīcā iespējams iegādāties abonementu no stundas līdz vienam mēnesim, katrai kategorijai piemērojot savas privilēģijas kā ūdens, izdrukas pakalpojumi, atlaides kafejnīcā. Tā darbojas katru darba dienu no 9.00 - 20.00, taču jārēķinās, ka dažkārt telpās notiek lekcijas un darba vieta var nebūt pieejama.

Šī ir lieliska vieta ne tikai darbam, bet arī komunikācijai, jo ik dienas te vienuviet darbojas ap septiņiem līdz desmit cilvēkiem – katrs savas jomas pārstāvis. Birojnīca atrodas dinamiskā vietā Berga Bazārā  - turpat blakus mājo kafejnīcas un restorāni, kā arī sporta klubs – tā teikt, viss, kas nepieciešams, lai aizvadītu saturīgu darba dienu.

Dzirnavu iela 84 k-2
www.birojnica.lv

 

05/2014

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: