GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kuuka kafeNice place MansardsRobert's BooksLatvijas Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu pētniecības centra lasītava - Kerkoviusa namsMiit WorksDarba vietaBirojnīcaKafka kafijakim? lasītava un RIXC mediatēkaLatvijas Nacionālās Bibliotēkas lasītavas« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Co-working telpas ·

Kafka kafija

Autors: Agita Salmiņa0 ATSAUKSMES

Kafka kafija

Sevi kā pozitīvu vidi darbam pozicionējošā kafejnīca Kafka kafija slēpjas Vecrīgas sirdī, grāmatnīcas Globuss otrajā stāvā.  

Relaksētā džeza, blūza vai pasaules mūzikas noskaņā ar skatu uz mākslas, dizaina un arhitektūras nodaļu pie maziem, apaļiem koka galdiņiem, gluži kā džeza ēras romānos, ir atvēlēta vieta darbam. Šeit ir kluss un mierīgs, apkārt nav lielas rosības, kas varētu traucēt koncentrēties. Arī bārmene šķiet pilnībā pievērsusies saviem darbiem un nesteidzīgā ritmā nododas ikdienas pienākumiem.

Kafejnīcas trumpis ir augstākā labuma kafija, kuras aromāts patstāvīgi virmo gaisā  un motivē darbam. Ir pieejami arī gardi kruasāni un karstmaizītes. Taču, ja arī tas nepalīdz smelties iedvesmu, palīdzēt var turpat esošās grāmatnīcas Globuss pārpilnie grāmatplaukti. Šeit kārtējo reizi apstiprinās tēze, ka iedvesma un grāmatas (kaut vai tikai to klātesamība) iet roku rokā. Interneta piekļuve šeit ir bez maksas un atmosfēra ir atvērta ārštata darbiniekiem.

Vaļņu iela 26
www.facebook.com/KAFKA.kafija

 

05/2014

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: