GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Latvijas 1. RokkafejnīcaPalladium RigaRadio NABA klubs NABAKLAB« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Labākie klubi ·

Radio NABA klubs NABAKLAB

Autors: Anothertravelguide.com2 ATSAUKSMES

Radio NABA klubs NABAKLAB

Laikā, kad Rīga izslimojusi neskaitāmo masu kultūras diktētās mūzikas un performances klubu dibināšanos, NABAKLAB uzņemas underground un alternatīvās pašmāju mūzikas aktualizēšanas funkciju, ko agrāk veica klubs Depo, izsenāk - Pulkvedim neviens neraksta.
Līdzīgi domājošie bufetes Gauja un Universitātes radio NABA cilvēki apvienojušies, lai pieteiktu pavisam noteiktu, neatkarīgu kustības virzienu - nekomerciālu un kulturāli pašvērtīgu muzikālo programmu, kas ietērpta kvalitatīvā audiovizuālā formātā.
Priekš tiem, kuri ne tikai dod priekšroku mazākummūzikai un nepretenciozam dzērienu menu, bet arīdzan aktīvi interesējas par aktuālām kultūras un sociālajām tēmām, NABAKLAB veic arī izglītojošo un socializējošo funkciju - lektoriju, lasījumu, izstāžu, izrāžu un kino vakaru formā.
Ikviens, kas negūst naktsdzīvē pietiekamu citādību, tagad to var smelties muzikāli un kulturāli nošķirtajā un tajā pašā laikā pilnīgi atvērtajā NABAKLAB vidē.

Foto: Radio NABA klubs NABAKLABFoto: Radio NABA klubs NABAKLABFoto: Radio NABA klubs NABAKLAB

Kluba telpas jau vien ir apmeklējuma vērtas, lai redzētu, ko slēpj Rīgas bulvāru ēku pagrabi. Interjers NABAKLAB veidots saglabājot zīmīgus būvniecības elementus - atsedzot mūra sienu, koka siju fragmentus, un eksponējot vienu no Rīgas vecākajiem lifta Flohr mehānismiem.
Lielā zāle, kas nokristīta ēkas būvnieka Kristapa Morberga vārdā, paredzēta dzīvās mūzikas pasākumiem, savukārt kluba mazākā zāle Auguste, Morberga sievas Augustes vārdā nosauktā - paredzēta DJ setiem. Jāmin, ka kā rezidentus šeit var manīt tādu Latvijas DJ klasiku kā Artūrs Mednis, Uldis Rudaks, DJ AG, Dambis, Roberts Gobziņš.
Lai kalpotu par atpūtas telpu uz NABAKLAB pārcēlusies arī padomju laika stila bufetes Gauja zilās istabas kopija, savukārt kā vēl viena sava veida kluba sekcija, ir vintage stila apģērbu un aksesuāru veikala Retro Spectro filiāle, kur bez pagājušo dekāžu kulta apģērba modeļiem, sastopama arī Alyonas Bauskas zīmola QooQoo grafisko apģērbu kolekcija. Turpat iespējams arī mīties ar mūzikas ierakstiem un skaņu platēm. Savukārt iekšpagalms ar atklātu debesu jumu iekārtots kā dūmu un domu ventilācija.

Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Darba laiks: T-S: 12:00 - 05:00, Sv-O: 12:00 - 02:00

www.nabaklab.lv

 

Ievietots 05/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diāna

Apmeklēja: 10.novembris

Apsardze - sadisti

Danik

Apmeklēja: 24.july

I hope they will find the way to keep Nabaklab as cool as it was meant to be by its first owner, the author and the master of the club. Peace.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: