GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūra· Muzeji· Galerijas· Mākslas telpa· Baznīcas· Izstāžu zāles· Laikmetīgās kultūras mezgls· Mākslas projekti· Dizains· Bērniem· Parki un dārzi· Teātri· Radošās Rīgas teritorijas· Muzeji un galerijass centrsKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Zinātkāres centrs bērniem 'Zili brīnumi'« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kultūra · Bērniem

Zinātkāres centrs bērniem 'Zili brīnumi'

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Zinātkāres centrs bērniem 'Zili brīnumi'

Tirdzniecības centra "Galerija Rīga” 5. stāvā atrodas pirmais zinātkāres centrs bērniem Rīgā - "Zili Brīnumi”. Zinātkāres centra eksponāti ir iedvesmojoši un intriģējoši. Caur teleskopu iespējams skatīt Rīgas baznīcu gaiļus tuvplānā un paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta, piemēram, iegriežoties šķībajā istabā, kurā īsākais kļūs garāks... Teslas spole, bioloģijas stūrītis, magnētiskais plastilīns un levitējošais ūdens ir tikai daži no daudzajiem interaktīvajiem eksponātiem. Iedvesmojošās bilžu grāmatas "Zili Brīnumi” autors Aldis Kalniņš apgalvo: "Šis centrs ir turpinājums lielajai idejai, kas ielikta grāmatā - atraisīt lielos un mazos cilvēkos zinātkāri par pasauli, tehnoloģijām un sevi tehnoloģiju pasaulē. Skolu klasēm centrs dos papildus motivāciju mācīties. Ģimenēm tā būs vieta, kur jēgpilni pavadīt brīvo laiku.”


T.c. "Galleria Riga", 5 stāvs, Dzirnavu iela 67
Darba laiks: 12:00-20:00 bez brīvdienām
www.zilibrinumi.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

AIJA

Apmeklēja: 29.10.2012.

ZinĀtkares centra vadība, darbinieki pelnījuši Valsts mēroga ATZINĪBU.Bērnu grupā 30 otrklasnieki tika nodarbināti ar sev interesantiem eksperimentiem.Un galvenais, bērns pats....pats darbībā atklāja "zilus brīnumus", kurus pacietīgā darbā sagādājuši centra darbinieki.Paldies komandai par šo iespēju!
Ieteikums "Galerija Rīga" administrācijai, atļaut apskatīt Rīgu no augšas!!!
Ar cieņu!!!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: