GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

FoodBoxWok to Walk« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Ātrā ēstuve

FoodBox

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

FoodBox

Ierasti lielākais vairums turku kebabnīcu izvietojušās pilsētu dzīvīgākajās ielās un piedāvā steidzīgu, dažkārt mazliet paviršu fast-food formātu, savukārt FoodBox Rīgā ir krietni dvēseliskāks turku nacionālās virtuves baudījums. Tas atrodas pilsētas klusajā centrā - līdzās Turcijas vēstniecībai, un kā sava veida neformālu turku kultūras vēstniecību, FoodBox izveidojis vēstnieka dēls Ūrs (Ugur). Turpinot tēva aizsākto, viņš savas zemes kultūrai pietuvina caur ēdienu.

Uz palodzes kūp patvāris jeb turku semaver, no tā tulpjveidīgās stikla glāzes tiek tecināta turku tēja. Telpas dekorā neuzkrītoši jaušami Turcijas nacionālie motīvi, bet fotogrāfiju ekspozīcija pie sienas redzama ievelkoša Turcijas ainavu maģija - tie ir paša Ūra fotouzņēmumi.

Daļu savas personiskās Turcijas Ūrs ielicis arī ēdienos, daloties ar savas vecmāmiņas receptēm. Lai gan FoodBox piedāvā dažādus turku ēdienus, īpaša vieta šeit atvēlēta kebabam - jau vērot durvis, uzvirmo aromāts no döner kebaba griliem. Kebabu kartē rindojas gan ietītie kebabi pašceptajā, mīkstajā lavašā (durum) vai svaigi ceptajā pita maizē (doner, falafel), gan kebabi uz šķīvja ar svaigiem salātiem, rīsiem vai bulguru.

Gada siltajā sezonā (no 1. maija līdz 31. oktobrim) FoodBox atver vasaras terasi, kurā koku pavēnī mierpilni maltīti baudīt vērojot brīnišķo pilsētas daļu.

Darba laiks: Pirmdiena-piektdiena: 11:30 – 19:00; sestdiena 13:00 - 18:00    , svētdiena: slēgts

Antonijas iela 6 a, (ieeja no Pumpura ielas)
T.: +371 28205998
foodbox.lv

Foto: Kirils Kirasirovs

04/2016

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: