GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

NemiersCOD kokteiļbārsWalters & GrapaBārs XIIILatvijas 1. Rokkafejnīca« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Bārs

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Vietā, kur savulaik Vecrīgas ārējā perimetrā ar skatu uz Daugavu atradās viena no pilsētas izklaides un naktsdzīves leģendām “Paldies Dievam, piektdiena ir klāt”, tagad izveidota mājīga - kā pašiem saimniekiem to labpatīk dēvēt - kokteiļu kafejnīca pieaugušajiem “Melodija”. Tās veidotāji ir Rīgas izklaides “cunftes” meistari (uzņēmēji – bārmenis Arnis Bikšus un dīdžejs Miks Pētersons), kuri, kopā realizējot vairākus ēdināšanas un izklaides vietu projektus Rīgā un vienu Kanādā, šīs jomas drēbi labi pārzina jau no 90. gadu vidus.

“Melodijas” interjeru savā siltajā toņu gammā viņi veidojuši radošā eklektikā, kas ļauj ik brīdi kaut kam piesiet aci, aplūkojot un apcerot dažādo telpas dizaina atribūtiku un lietas ar stāstu. Pirmkārt, daļa no šeit redzamajām lietām nākušas no viņu iepriekšējiem kopprojektiem, piemēram, bāra letes sieniņas un ideja par sienu zīmējumu virs kamīna, kas savulaik izpildīta leģendārā Rīgas naktskluba “Pulkvedim neviens neraksta” Kanādas dubultniekā, bet mākslinieka Roberta Koļcova glezna šurp pārvesta no paša Rīgas kluba daudz pieredzējušajām sienām. Otrkārt, jau kafejnīcas tapšanas laikā katrs ticis aicināts piedalīties tās veidošanā, atvēlot pa grāmatai grāmatu plauktam vai stila elementam, ko gribētos šeit redzēt. Tā “Melodijā” nonākuši, piemēram, aizvien funkcionējoši Rīgas Radiotehnikas skaļruņi “Simfonija”.

Tikpat eklektisks kā “Melodija” telpas veidols ir arī tās muzikālais noformējums, ko izpilda pieredzējuši Rīgas DJ. Starp nu disco, funk, reggae un jazz mūzikas noskaņām var tikt iepludināts arī kāds Padomju Latvijas laika vinila rūpnīcas “Melodija” plates skaņu celiņš vai izpildīti atsevišķi seti uz diviem gramofoniem. Savukārt ceturtdienās notiek muzikālie vakari, kuros dzīvajā tiek izdziedātas melodijas dažādās tautu valodās.

“Melodija” ir viena no retajām pilsētas centra vietām ar skatu uz Daugavu. Šis apstāklis siltajā sezonā tiek izmantots, un bāra fasādes abi stūri tiek apaudzēti ar āra terasēm, kurās baudīt sev iemīļotus dzērienus vai ļauties jaunas kokteiļu pasaules izzināšanai.

Darba laiks: pirmdiena - ceturtdiena 15:00 - 01:00; piektdiena, sestdiena 15:00 - 03:00; svētdiena 15:00 - 01:00

11. novembra krastmala 9
www.facebook.com/Melodija

05/2016

Foto: Kirils Kirasirovs

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: