GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Muusu TeraseMuusuRestorāns 3M’archers3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Vincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Gardēžiem

Muusu Terase

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Muusu Terase

Restorāns Muusu ir stāsts par mūsu garšu. Par pašmāju – Latvijas un Baltijas garšu. Īpaša vieta restorānā atvēlēta tieši Latvijas garšai. Viens no labākajiem pilsētas pavāriem Kaspars Jansons Latvijas garšas jo cieši saņem saujā tad, kad ir tās auglīgākā sezona. Citastarp, mazu, niansētu garšu akcentiem nevilcinoties izmantot arī savvaļas veltes – meža lakšus, skābenes vai ziedu pumpurus. Savukārt laikā, kad daba ir pieklususi – rudens un ziemas sezonā Muusu ēdienkarte tiek balstīta uz zināšanām un pieredzi par nesezonas produktu pārdomātu izmantojumu. Sagaršot šī reģiona zemes garšu Muusu piedāvā arī caur dzērienu karti – līdzās pasaules vīniem, restorānā rodams arī rabarberu vīns, aroniju ports, bērzu sulas vai puķu alus.

Tieši vai netieši, bet šī kulinārijas pieredze saistāma arī ar restorāna atrašanās vietu - vēsturiskās Baltijas jūras reģiona tirdzniecības savienības nozīmīgākās pilsētas -Rīgas - senajā teritorijā. 

Restorāns iekārtojies divās vietās pilsētā, proti, 15.-16. gadsimtā celtā Hanzas laika dzīvojamā namā - Vecpilsētā (Darba laiks: P.- S. 12.00-23.00; Sv. 17.00 – 23.00, Skārņu iela 6), un zem kaiju piekliegtām debesīm Andrejostas jahtkluba teritorijā - ar nosaukumu Muusu Terase. Pēdējais nāk klajā ar mīlestību radītu ēdienu, kas nācis no pašu zemes un ūdeņiem, un gatavots atvērtās virtuves ogļu grila - skaistākā Rīgas saulrieta fonā.

Eksporta iela 1a / T.: +371 26 699 966 / www.muusu.lv
Darba laiks: P. - T. 11.00 - 23.00; C. - S. 11.00 - 01.00; Sv. 11.00 - 23.00)

06/2017

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: