GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Muusu TeraseMuusuRestorāns 3M’archers3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Vincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Gardēžiem

Restorāns 3

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Restorāns 3

Kalēju ielā Vecpilsētā, kur tālā pagātnē atradušies pilsētas vārti, šobrīd mājo dabas garšas “Restorāns 3”. Viens no tiem Rīgas restorāniem, kura nosaukumā būtisks ir skaitlis 3 – kā norāde uz pimssākumiem, kas meklējami  “3 pavāru restorānā Tam labam būs augt”. Restorānu kopā ar domubiedru grupu veidojuši pazīstamie pavāri Ēriks Dreibants un Juris Dukaļskis.

 Foto: Restorāns 3

Restorāna idejiskais balsts ir Ziemeļeiropas reģiona virtuves tradīcijas un vēlme izmantot tikai un vienīgi produktus, kas auguši brīvā dabā vai arī saražoti “zaļajās” zemnieku saimniecībās. Skandināvijā un Latvijā garšas izjūta un izjemateriāli ir visnotaļ līdzīgi – te teju katrs zina, kā garšo cūkas auss, skābeņu zupa un rabarberi. Noteikti nogaršojiet brieža steiku, kas še tiek pasniegts kūpošs garšaugos – uzlikts uz koka dēlīša ar uzkarsētām naglām.

 Foto: Restorāns 3 

Restorāns ir atvērts kopš 2015. gada un jau paguvis sevi pierādīt, iegūstot “Ekselences” veidotā topa  “Latvijas labākā jaunā restorāna 2015” titulu un iekļūstot “Latvijas labāko restorānu 2016” topa augstajā 3. vietā, kā arī atzīts par 2. labāko  restorānu Latvijā “Nordic White Guide 2017” topā - pēc garšas vērtējuma.

 Foto: Restorāns 3Foto: Restorāns 3Foto: Restorāns 3 

Dienas laikā “Restorānā 3” darbojas pirmā stāva zāle “Zeme” ar a la carte piedāvājumu, bet vakaros pieejamas trīs fiksētu cenu gardēžu ēdienkartes. Savukārt vakariņas var ieturēt arī otrā stāva telpā ar visnotaļ romantisku nosaukumu “Debesis”. 

Darba laiks: O. – P. 12.00 – 23.00, S., Sv., 11.00 – 23.00

Kalēju iela 3
www.restaurant3.lv

Foto: Andris Taškāns

06/2015

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: