GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Resto TeraseMr. FoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”AustraMazā KaņepeVESTMākonisKafejnīca MierāTakaDAD cafeBufete Gauja« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Kafejnīca

Austra

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Austra

Ir vietas, kas ievelk vienā acumirklī. Nebūt ne retajam, kas Austrā ieradies ieturēt pusdienu maltīti, omulības savalgotam gadījies aizsēdēties kādu mirklīti ilgāk – atvērt laptopu, lai pabeigtu dienas darbus un vēlāk šurp pārvilināt arī draugus no aizrunātas tikšanās citviet.

Divstāvu telpas industrialā stilistika ļauj uzelpot – nekādu lieku izskaistinājumu un pašmērķīgu dizaina virāžu. Iespējams, tieši šī vienkāršība liek Austrā justies tik labi.

Otrā stāvā gan atrasta vieta eklektiskam vintage mīksto mēbeļu ansamblim, taču tas ir īsti vietā, ja gribas vakaru draugu lokā pavadīt ērti iekapuslējoties - ieslīgt sarunās un ļaut aiz loga notiekošajam vienkārši notikt. Zinātkārākajiem iespējams labpatiksies izraudzīties vietu pie atklātās virtuves un pieskatīt pašu pavāru, kas rosās pie griežamā dēļa un plīts.

Pusdienu ēdienkarte Austrā piedāvā vispārzināmas vērtības jaunos garšu salikumos par demokrātisku cenu, savukārt, dienai iegriežoties uz vakara pusi, kafejnīca pieņem jau intriģējošāku veidolu - ēdienkartē parādās smalkākas iedaļas un pieskaņoti vīni. Pirms maltītes tiek pasniegtas apetīti rosinošas uzkodas, tostarp izcili garda pašceptā maize.

Anothertravelguide.com rekomendācija ir Austras karstie salāti, kā arī zandarts ar dārzeņiem. Trāpījums desmitniekā!

Darba laiks:
Pirmdiena, otrdiena 12:00 – 21:00
Trešdiena 11:00 – 22:00
Ceturtdiena 12:00 – 23:00
Piektdiena 12:00 – 00:00
Sestdiena 13:00 – 23:00 

Kr. Barona iela 41/43
T.: +371 27440007

 

Foto: Kirils Kirasirovs

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: