GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Resto TeraseMr. FoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”AustraMazā KaņepeVESTMākonisKafejnīca MierāTakaDAD cafeBufete Gauja« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Kafejnīca

Mr. Fox

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Mr. Fox

Mr. Fox ir ātras, taču veselīgas maltītes risinājums pilsētas aktīvās darba dienas stundās – no plkst. 7:30 līdz 18:00. Jau rīta stundā līdz plkst. 11:30 šeit baudāms svaigi ceptu brokastu pankūku, vafeļu un grauzdētu maizīšu piedāvājums ar daudzveidīgām piedevām, bet dienas garumā - voki, nūdeles un kokosriekstu rīsi, ko iespējams papildināt ar dažādākajām piedevām, vadoties no tā brīža izsalkuma pakāpes vai vēlmes sevi palutināt ar garšu daudzveidību. Iespējams izvēlēties arī krietnu gabalu jūras foreles vai sātīgu dienas zupu, kas pārsteigs ar zupai izraudzīto dārzeņu garšas patiesumu un to, cik labi tie var atvērties ēdienā.

Pasūtījums šeit tiek pieņemts ātri un draudzīgi – gan pie kafejnīcas galdiņiem, gan pie letes.

Interjera it kā klasiskais ēdnīcas tipa flīzējums Mistera Foksa gaumē padarīts mājīgs un mūsdienīgs - tam izraugoties saules dzeltenu toni un ieliekot to debeszilu sienu fonā. Patīkamās vides un ēdiena dēļ, ātri vien vietu iecienījuši pilsētas radošie freelancer’i, kas šeit manāmi maltīti baudot pavisam nesteidzīgi. Taču ne mazāk Misters Fokss iepriecina arī steidzīgākos, kuriem jāatgriežas ofisā, - un take-a-way letē rodams parocīgi iepakots veselīgu salātu un sendviču piedāvājums līdzņemšanai. Starp citu, gaļu sviestmaizēm Misters Fokss gatavo zemā temperatūrā un vakuumā jeb sous vide tehnoloģijā, tāpēc nebūs jāviļas maizītēs ieslēptu šķiņķa, kūpinājumu vai citādu gatavo produktu pārsteigumā.

Pēc maltītes iespējams sevi palutināt konditorejā arbOOz – tieši blakus durvīs. Pāris gadus atpakaļ šo kapkeiku, mafinu un franču makaronu edeni izveidoja tā pat Mr. Fox īpašniece.

Dzirnavu iela 34a
www.facebook.com/mrfox.lv

08/2016

Foto: Kirils Kirasirovs

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: