GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Resto TeraseMr. FoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”AustraMazā KaņepeVESTMākonisKafejnīca MierāTakaDAD cafeBufete Gauja« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Kafejnīca

VEST

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

VEST

Ja meklējat vietu, kuru dotajā brīdi visi tur par karstāko pilsētā, un meklējat vietu, kur tos visus var vienuviet arī sastapt - tad VEST noteikti ir Rīgas must-visit. Šeit varēsiet izsekot līdzi jaunākajiem barber style matu griezumiem un bārdas cirpumiem, arī aktualitātēm Rīgas tattoo tendencēs. Vārdu sakot, visa hipsterkultūras esence – kā uz delnas!

Vēsi pelēkais tonis, kurā VEST interjers ietērpts no griestu sijām līdz grīdas klājumam, iespējams, liks jums sajusties nedaudz pavēsi, arī gaisma scenogrāfija šeit tāda, kas visas dienas garumā uztur tādu kā puskrēslu – blāvu gaismas ģeometriju virs galdiem met vien zemu iekārtās lampas un tikpat ģeometriskos laukumus uz grīdas zīmē gaisma no logu rūtīm. Tāpēc, lai siltāk VEST piedāvā gan labu maltīti, gan karstu kafiju, gan stiprākus dzērienus. Starp citu, plauktos atrodams arī kalvadoss un armanjaks no Normandijas.

VEST sevi arī piesaka kā pilsētas bāru, un tādai pilsētnieku kopā būšanai tā formāts patiesi ir atbilstošs – telpa ir plaša, līdzās individuālajiem galdiņiem, zālē izkārtoti arī garāki kopā-pasēdēšanas galdi. Siltākā laikā no ielas var patverties plašajā terasē. Turklāt jāsāk domāt, kur Rīgā vēl ir bārs, kas aizņemtu visu ēkas perimetru pilnībā.

Stabu iela 1 / www.facebook.com/VestRiga

Foto: Kirils Kirasirovs

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Mārtiņš

Apmeklēja: 24.04.2015

Mums viesmīle bija fantastiska, ēdienkarte arī bija pieejama, tā ka tikai uz atmiņu nebija jāpaļaujas :-) Salāti bija garšīgi, brieža gaļas burgers ok; bet visdievišķīgakā bija smitsērkšķu siera kūka, kas, kā norādīja viesmīle, bija arī bezmiltu..
Vienīgā problēma bija ar faktu, ka nespējam idetificēt nevienu hipsteru, kurš sevi par tādu atzītu, jo mūsu draugs, cilvēks gados, nu ļoti vēlējās atrast kādu ĪSTU hipsteru :-)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: