GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Raunas dārzs« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Eiropas vasaras festivālu ceļvedis 2017

Nozīmīgākās pavasara un vasaras mākslas izstādes: Ziemeļvalstis

Ceļvedis: 57. Venēcijas mākslas biennāles nacionālie paviljoni

Ceļvedis 57. Venēcijas mākslas biennāles satelītizstāžu un neatkarīgo izstāžu programmā

Fransisko Goijas “Kaprīzes”. 10 lietas, kas jāzina

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Konditoreja

Raunas dārzs

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Raunas dārzs

“Raunas dārzs” ir īsts atradums un apliecinājums tam, ka nereti izcilība rodama vietās, kur vismazāk to meklējam. Eklērnīca atrodas Teikas apkaimē aiz Rīgas dzelzceļa loka – kāda daudzstāvu dzīvokļu nama pamatstāvā. Vietējie atceras šo kā veco Raunas ielas sakņu veikalu - tādu, kāds vēl 25 gadus nesenā pagātnē atradās katrā pilsētas guļamrajonā. Šodien kā uz īstenu gardēžu galamērķi šurp dodas no visas pilsētas. Rinda veidojas arī ārpus eklērnīcas durvīm, svaigākais cepums, vitrīnu nemaz nesasniedzis, tiek iztirgots turpat no lielajām cepamplātēm. Gandrīz 30 eklēru veidi “Raunas dārzā” tiek gatavoti no bioloģiskajiem miltiem un lauku olām, bet krēma pildījums tiek pašu vārīts no ogām un augļiem, kas iepirkti no Latvijas zemnieku saimniecībām. Liels ir pārsteigums, kad pēc pirmā eklēra saprotat, ka esat gatavs vēl vienam – gardums nešķebina, ogainais vai augļainais pildījums ir viegls un teju spirdzinošs. Plānajā, gaisīgajā un kraukšķīgajā mīklā atklājas perfekta dārza vai meža ogu garšu simfonija, savukārt ar tropisku triecienlādiņu var pārsteigt marakuja vai banāns.

Citastarp, pašas ogas un augļi nopērkami turpat, jo “Raunas dārza” eklēru darbnīca ir apvienota ar augļu, sakņu un vietējo zemnieku produktu veikalu - telpas pretējā pusē.

Raunas 22a / Tel. +371 26 121 540 / www.facebook.com/Raunasdarzs
Darba laiks: P. - Pk. 10.00 - 19.00, S. 10.00 - 17.00

05/2017

Foto: Kirils Kirasirovs

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: