GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

BezēarbOOzKūkotava« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Labākās kūkas

Bezē

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Bezē

Šķiet, ka šobrīd Rīgas konditoreju scēnā notikusi sadalīšanās divās frakcijās - vēl aizvien pilsētas centrā manāmas vecās, jau gadus pārdzīvojušās kūku un smalkmaizīšu kafejnīcas, kuru skatlogos sasēdušas gados vecākas kundzītes, kas rāmi, bez liekiem sirdsprāta pārmetumiem pie kafijas tiesā pīrādziņu un pēcāk klasisko “Vecrīgu” ar sātīgu biezpiena krēmu, un tad saradusies virkne jaunāku konditoreju ar pārdomātāku interjeru, ambīcijām uz augstvērtīgu produktu izmantojumu, kā arī radošu pieeju piedāvājuma veidošanā. Pēdējās pulcē gados jaunākus baudītājus.

Tieši tāda ir konditoreja Bezē, kura par ikdienas pieturpunktu, pirmkārt, kļuvusi tiem, kas pilsētā pārvietojas ar velosipēdu – pret tiem Bezē ir īpaši draudzīga, tad seko tie, kam kafijas tases un dienišķā eklēra rituālu labprātāk patīk izpildīt vienatnē pie kādas lasāmvielas – šeit plauktos, muguriņas pasaulei uzgriezušas, rindojas dažādākās grāmatas. Bet galvenokārt Bezē piesaista tos, kam patīk izzināt saldās garšas neskaitāmās nokrāsas. Bezē veiksmīgi izvērsusies tik aktuālajā sortimenta sezonalitātē, piedāvājot, piemēram, auksto zemeņu-piparmētru zupu vai zaļās tējas-aveņu kūku. Un tad seko melleņu gājiens “Pavlovas” kūkā, zefīra groziņos, mango-šokolādes desertā vai siera kūkā. Vārdusakot, lai saprastu, kāds ir gadalaiks, atliek vien ielūkoties Bezē gardumu vitrīnā.

Runājot par interjeru, konditoreja gājusi drošāko ceļu un izcēlusi neapstrīdamākās vērtības, proti, zem apšuvuma reiz slēptu, kaltām naglām iznaglotu simtgadīgu koka dēļu sienu ar īkšķa platuma šķirbām. Bezē pie koka līnijas stingri pieturējies arī mēbelējuma izvēlē un līdzās jaunlaiku koka letei un galdiem interjerā rodams arī kāds apaļformas galda vai bufetes antikvārs.

Brīvības iela 76  (ieeja no Stabu ielas)
www.facebook.com/Beze

08/2015

Foto: Kirils Kirasirovs

 

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: