GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

BALTS

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

BALTS

BALTS ir veselīgas ēdienreizes alternatīva steidzīgajam pilsētniekam. Gan baudīšanai uz vietas, gan līdzņemšanai – BALTS piedāvā maltīti, par kuru pateicīga būs pašsajūta, veselība, kā arī plānotais dienas grafiks. Bistro nosaukumā iekodētais nodoms par ēdiena tīrību un pārskatāmību paredz, ka visi izmantotie produkti ir svaigi un katrā kumosā skaidri atpazīstami.

Foto: BALTS

Pusdienu izvēles pamatu veido siltais ēdiens no rīsiem vai udon nūdelēm ar piedevām – lasi kokosriekstu mērcē, vistu terijaki mērcē, sviestā ceptu portobello sēni, u.c. Tikmēr take-a-way auksto ēdienu vitrīnā rindojas suši, salāti, uzkodas un zupas. Zupu sastāvdaļām, piemēram, blanšētiem dārzeņiem, lēni gatavotai vistai vai lasim un buljonam tikai jāpievieno karsts ūdens. Turklāt 30 minūtes pirms bistro slēgšanas visam vitrīnas piedāvājumam – 30% atlaide, kas iepriecina tos, kam labpatīkas mājās pārnākt jau ar gatavām vakariņām.

Foto: BALTS

Bistro telpa ar atklāto, vietumis ieplaisājušo vēsturiskā ķieģeļa struktūru krāsota svaigā, pašam ķieģelim raksturīgajā mālainajā tonī – šādi radot tādu kā zemes sajūtu, kuru pastiprina zaļo sukulentu akcents. Vērīgākie šajā laikmetīgi harmoniskajā bistro tēlā nolasīs arī pavisam vieglas, tik tikko sajūtu līmenī jaušamas austrumnieciskas atsauces (dizaina autore - Zane Tetere-Šulce).

Foto: BALTS

No praktiskā viedokļa, bistro iekārtojums ar garo kopgaldu un sienas galdiem piemērots arī lielākam pusdienotāju skaitam - dienas pīķa stundā. (Nepieciešamības gadījumā galdu augstums ļauj atrast stūrīti un paēst arī kājās stāvot.)

Foto: BALTS

Lai jūs nemulsina vienreizlietojamo trauku izmantojums – BALTS izvēlas tikai videi draudzīgu, biodegradējamu iepakojumu un ēšanas piederumus.

Darba laiks:
P.-Pk.: 10.00-20.00; S.: 11.00-19.00; Sv.: slēgts

Ģertrūdes iela 27
www.balts.lv
www.facebook.com/balts.lv

10/2016

Foto: Jānis Vīksna

 

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: