GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Coffee Tower

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Coffee Tower

Nodēvēts par mazāko kafejnīcu Rīgā, uz Baznīcas ielas durvis vēris jau trešais Coffee Tower kafijas kiosks. Šoreiz gan tas atrodas daudz plašākā telpā, drīzāk atgādinot laikmetīgu celtni, nekā jau ierastos koķetos tornīšus pie Vērmanes dārza ar vismaz 100 gadu vēsturi aiz muguras. Coffee Tower rūpējas par agrajiem rīta puntniem, svaigu un aromātisku kafiju piedāvājot sākot no plkst. 7:00 - darba dienās un plkst. 9:00 - brīvdienās.  Līdzīgi kā mazie ikdienas prieciņi  - kā kafija ar saldējumu vai papildus porcija putukrējuma pie Caffe Latte, kafija, ko še pasniedz galants kungs ar Krišjānim Baronam piedienošu bārdu, uzreiz iegūst citu smeķi. Kaut patiesībā ir tā pati – vienkārša un laba.

Foto: Coffee Tower

Pirmais Coffee Tower tika atvērts Zigfrīda Annas Meirovica bulvārī, nākošais – viselegantākais – Tērbatas ielā pie Vērmaņdārza, savukārt trešais un visjaunākais - Baznīcas ielā - jau paguvis tikt mīļi iedēvēts par Coffee Tower Akvārīti. Pēdējā uz amizanto baristas bārdu vai garām slīdošajiem gājējiem var nolūkoties ilgāk, malkojot kafiju turpat uz vietas. Kā apgalvo paši īpašnieki – arī šajā “tornī” ir kaut kas vēsturisks, proti, bāra lete veidota no simtgadīga koka brusas, bet galdu virsmas aizlienētas no leģendām apvītā Pārdaugavas bāra – Smiļģabāra.

Foto: Coffee Tower

Nelielā take away  krūzītē  tiek pasniegta rīta kafija, harizmātiskais barista caur ievērojamo bārdu un optimistiski uz augšu uzskrullētajam ūsām viltīgi pasmaida, novēlot veiksmīgu dienu. Labs dienas iesākums, kas var pārvērsties tradīcijā!

www.coffeetower.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Reinis

Pirmais Bija Tērbatas ielā, otrais Z.A. Meierovicabulvārī, trešais Baznīcas ielā

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: