GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

DAD cafe

Autors: Anothertravelguide.com5 ATSAUKSMES

DAD cafe

DAD ir „dienišķā atpūtas deva", DAD ir būt „divatā ar Dievu", DAD noteikti „dāmas aizvien darbojas" un iespējams „dance all day". Šādus atšifrējumus stāsta Daces, Alises un Daces veidotās DAD pastkartes.

Dace un Alise apmetās Miera ielā, un drīz te sastapās arī citi DAD draugi. Visiem apvienojoties, izveidojās gana radoša iniciatīva, savukārt turpat Miera ielā atradās plašas telpas, un bija skaidrs, ka pienācis īstais laiks un īstā vieta, lai sapnis par DAD cafe sastaptos ar realitāti.

Foto: DAD cafeFoto: DAD cafeFoto: DAD cafe

Meitenes pašas smejas, ka uz jautājumu „Kādā stilā ir DAD iekārtojums?", tās atbildot: „Labā stilā!", jo viesmīlīgajās telpās itin viss izvēlēts pēc pašu vienbalsīga un viennozīmīga akcepta, un palīdzējuši arī arhitekti Jānis un Ilze Neideri. Eklektika mēbelējumā un izteiksmīga mežgīņoti fakturēta, zeltīta siena ir drosmīgi eksperimenti, taču pieļauts arī interjera mazrunīgums, lai dotu vārdu izstādēm - mākslai un fotogrāfijai.

Uz ceturtdienu dzīvās mūzikas koncertiem taciņa jau iestaigāta, un zināms, ka tiem klausītāji atradīsies arī no mājas iedzīvotāju vidus, jo, kad DAD cafe vēl nebija ieguvusi savus apveidus, slēgtajā iekšpagalmā ar skaistu zālienu vietējiem iedzīvotājiem tika uzrīkoti dzīvās mūzikas vakari. Fantastiskā atsaucība arī bija viens no dzinuļiem, kas neļāva DAD cafe vietu meklēt tālu prom no Miera ielas.

DAD cafe cienā ar dzērieniem, dažādām biezzupām, salātiem, karstmaizēm un pildītām pankūkām. Uz letes kūp tikko iznesta pašcepta citronkūka, un kā jau pienākas kafejnīcai iepretim šokolādes fabrikai Laima - gatavojas arī šokolādes kūka.

Miera iela 17
67374470

www.dadcafe.lv
twitter.com/DADcafe

www.facebook.com/pages/DAD-cafe

Foto: Kirils Kirasirovs

10/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Anete

Apmeklēja: augusts 2012

Burvīgi lieli logi, pie kuriem piesēst un pavērot mierīgo Miera ielu. debešķīgas kūkas, pavāriem visu cieņu.

Ilze

Apmeklēja: 02.05.2012

Iepriecinoša vieta

Inese

Apmeklēja: septembrī

Jauka vieta ar siltiem cilvekiem.
Patika sēdēt pie loga un dzert kafiju!

MissCinnamon

Apmeklēja: 08.10.2010. un vēl un vēl

Miera osta.
Mana mazā Parīze.
Vieta, kur baudīt.
Vieta, kur pazūd laiks.
Vieta, kur svinēt dzīvi.
Atelpa no steigas, pilsētas un ikdienas.

Intanna

Apmeklēja: Septembra beigās

Pasakaini silta, mīļa un jauka vieta, kur atveldzēt dvēseli! Īsta Dieva auss un azote, kur gribas atgriezties vēl un vēl, kā mājās! Tā turpināt, meitenes!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: