GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Demokrātisks vīna bārs Garage

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Demokrātisks vīna bārs Garage

Rīgā radīts demokrātisks vīna bārs Garage, kurā dzīvs moto „māksla baudīt” - baudīt mākslu, labu vīnu un kvalitatīvu ēdienu. Arī māka baudīt ir māksla, bet baudīt iespējams vienīgi vieglā atmosfērā un demokrātiskā garā par baudu nepārmaksājot.

Atmosfēra patiešām ir viegla un dzīva - draudzīga apkalpošana, pie plašajiem Garage logiem arī redzējums plašāks un sarunas rit dzīvākas, ja vietas pie galdiņiem aizņemtas, vietu var atrast pie vienkāršām skārda mucām. Gaisotni iedzīvina rosība pie atvērta tipa virtuves letes ar svaigām austerēm un salātiem sasmalcinātā ledū, dzīvā sveču uguns, un nepavisam ne pūristiskā attieksme pret tekošu parafīnu, kas brīvi izplūst un krājas uz galdiņa virsmas, veidojot baltas parafīna kupenas ar spicām, melnām daktīm. Citviet akurātus un cienīgus svečturus aizstāj pudeles kakliņš un kā galda dekors kalpo metāliski retro auto modelīši. Kā jau garāžā, neiztrūkstoši ir funkcionāli plaukti, kas aizņem teju visu sienas plakni - to durtiņas vietumis atdarītas, tā eksponējot vīna pudeles un Kusmi Tea bundžas.

Bāra vīna karti veido plašs klāsts dažādu pasaules reģionu vīnu un pašu īpašnieku atrastie un importētie vīni no dažādām ģimenēm Jean Bousquet (Mendoza, Argentīna), Bortolomiol (Valbodiadene, Itālija) vai Thomas Reinhardt (Pfalz, Vācija). Neapšaubāmi, ēdienkartē dominēs viss, kas labi sader ar vīniem - spāņu tapas, krēmzupas, salāti, jūras veltes, austeres, siltie pamatēdieni. Demokrātiskā vīna bārā Garage tiks piedāvātas brokastis, pusdienas, aperitīvs un vakariņas, kā arī vieta nelieliem privātiem pasākumiem.

 

Berga Bazārs
Elizabetes iela 83/85
Tel.: (+371) 26628833

www.garage.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: