GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

FERMA

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

FERMA

Restorāns ar pilsētai gana izaicinošu nosaukumu FERMA un zosi tā logotipā - pievienojies kā jauns varonis Rīgas restorānu stāstā, vienlaikus atdzīvinot arī līdz šim gastronomijas pieturpunktu ziņā mazapgūtu pilsētas teritoriju.

Klusā centrā tālākajā nostūrī, līdzās Rīgas vecākā parka – Viesturdārza zaļajai teritorijai, apvienojot trīs ēkas, izveidota plaša restorāna telpa, bet tās kuluāros - paša šefpavāra Māra Astiča pārvaldītā, pilsētā modernākā restorānu servisa skola.

Foto: FERMA

Restorānā ir divas atsevišķas zāles, bāra zona un plaša, apjumta vasaras terase ar skatu uz parka Holandes liepu alejām. Telpu industriālā šika aprises iezīmētas tumšos toņos, tomēr to dominance nav nospiedoša - ar scenogrāfiskiem paņēmieniem liekot lietā dabiskās un elektriskās gaismas plūsmu – panākts lielisks balanss. Telpas skelets iekalts melnā metālā – gan jumtu balsta konstrukcijas, gan vīna krājuma režģi, kas kalpo kā atdalošās sienas, gan gaismas ķermeņu konstrukcijas. Interjera autori Aleksandrs Vasiļenko un Stepans Boldirevs katru detaļu izraudzījuši speciāli interjera idejai, un teju katra šeit rodamā lieta ir roku darbs, kas var apvienot pat vairāku no dažādām pasaules malām nākušu detaļu kompilāciju vienā objektā.

Food for the people’ jeb ‘ēdiens cilvēkiem’ ir vadlīnija, pie kuras pieturējies restorāna šefpavārs. Vēloties panākt, lai restorāns kļūtu par vietu, kuru cilvēki apmeklētu arī ikdienā, ēdiens tiek pasniegts bez liekas sarežģītības un izskaistinājumiem. Zivs šeit garšo pēc zivs, un gaļa - pēc gaļas. Liekot uzsvaru uz vietējiem produktiem - Latvijas mežu sēnēm, medījumiem, Baltijas ūdeņu zivīm vai vietējo audzētajām tīģergarnelēm, FERMA raugās arī pēc produktiem ar stāstu atbilstoši to reģionālajai izcelsmei. Tā, piemēram, izraugoties balzametiķi no pasaulē vecākā balzamiko ražotāja - Giuseppe Giusti. Spilgta ēdienkartes esence ir alkšņu skaidu dūmos kūpināts Latvijas ezeru zutis ar paipalu olām, Latvijas brieža gaļas tartars, meža sēņu krēmzupa vai pikantā Latvijas garneļu un kokospiena zupa.

Ēdienkarte ir sezonāli mainīga, par vīna piedāvājuma atbilstību gādā vīnzine Agnese Meiersone.

Ieteicama savlaicīga rezervācija.

Valkas iela 7
fermarestorans.lv
www.facebook.com/FERMAriga

08/2016

Foto: Kirils Kirasirovs

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: