GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Film Noir

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Film Noir

Film Noir ir kino-kafejnīca un kultūras klubs Rīgas vecākajā un greznākajā kinoteātrī Splendid Palace. Kafejnīcas pirmsākumi meklējami kinoteātrim blakus esošajā vīna telpā Tinto. Tā kopš 2010. gada Rīgas baudītājus priecējusi ar vīnziņa izraudzītu lielisku vīna kolekciju, kā arī gardām tapām, kurām iedvesma lai gan smelta no spāņu uzkodu klasikas, taču izpildījums pielāgots vietējās publikas gaumei.

Foto: Film Noir

Daudzas Tinto tapas kļuvušas īpaši pieprasītas, piemēram, kazas siers medus galzūrā, pīles pastēte ar sīpolu marmelādi vai kūpināta Latvijas store, kas īpaši ātrā laikā iekarojusi baudītāju izvēli. Nemainīgi Tinto viesus priecē ar gastronomiski pārdomātām brokastīm, pusdienām un vakariņām, kas akcentē sezonalitāti un vietējo produktu unikālo iespēju tos integrēt klasiskos vidusjūras reģiona ēdienos. Vēl viens Tinto īpašais piedāvājums ir pašu tā dēvētais, “vīriešu konfekšu veikals”, kurā atlasīti stiprie dzērieni – reti konjaki, viskiji un netipiski armanjaki.

Foto: Film Noir

Savukārt nesen šo pašu saimnieku atvērtā Film Noir Cafe kinoteātra pagrabstāvā piedāvā vieglāku un ātrāku kafejnīcas konceptu ar gastronomiski interesantiem sāļajiem un saldajiem kapkeikiem, daudzveidīgiem konditorejas pārsteigumiem un salātiem, kas papildina minimālistiski veidoto ēdienkarti. Film Noir kafejnīca vairāk orientēta uz laika kavēšanu pēc un pirms kino seansiem, vienlaikus vakaros piedāvājot jaunāko Eiropas un Latvijas kino, kinolektorijus, dažādus kulturālus izklaides pasākumus, kino brančus kopā ar bērniem, kuru laikā mazās atvases uz lielā, mīkstā paklāja izkaidē animators un iemīļotas multiplikācijas filmas.

Foto: Film NoirFoto: Film NoirFoto: Film Noir

Film Noir telpas dalās divās daļās – vispirms tā ir kino-bibliotēka klasiskā angļu bibliotēkas stilā ar dominējošo tumšo koku, zaļo samtu, parketu un grāmatplauktiem līdz griestiem. Šeit iespējams izraudzīties kādu ar kino saistītu literatūru, iemalkot kafiju vai satikties nedaudz intīmākā gaisotnē. Bibliotēkas zāli ar lielo Film Noir telpu stilistiski savieno bronzas bārs. Dizainā gana iespaidīgs, tas novietojies gar visu lielās telpas sienu, vizuāli atgādinot burzītu papīra lapu. Arī lielajā telpā ticis saglabāts zaļais tonis, veidojot dizainisko sasaisti ar kinoteātra oriģinālo krāsu, kas aizvien rodama Splendid Palace koridoros, Versaļas zālē un citur.

Elizabetes iela 61
www.tinto.lv

06/2015

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: