GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Grauzdētava Rocket Bean Roastery

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Grauzdētava Rocket Bean Roastery

Jauna kulta vieta Rīgā – institūcija, kas apvieno sevī kafijas grauzdētavu, kafijas veikalu un kafejnīcu. Tās auditoriju veido tie, kam kafija ir kas vairāk par cappuccino un frappuccino ar putiņu un putukrējuma vāciņu, un tie, kas ēdiena izvēlē raugās tālāk par sardeli un griķiem. Kā zivis ūdenī šeit jutīsies tie, kam nav sveša tāda terminoloģija, kā  Specialty coffeeSingle-originSingle Region un Single Estate, un šo kafiju kvalitātes un spilgtā emociju amplitūda, kādu spēj sniegt noteiktā augšanas areālā kultivētas kafijas pupiņas, kā arī dažādi kafijas pagatavošanas veidi (AeroPress, Chemex utt. Vairāk par kafijas pagatavošanu lasiet šeit). Saistoša šī vieta būs arī tiem, kam interesants šķiet pats kafijas grauzdēšanas process, kurš parasti paliek kafijas tasītes aizkulisēs, bet šeit kā uz delnas atklāts. Un, ja kafijas kvalitātes latiņa ir šāda, tad, attiecīga ir arī virtuve – tā nodota šefpavāra Artūra Taškāna rokās. Viņš zināms kā sava ceļa gājējs – nekad nevienam nebūs zināms, kas šodien gaidāms viņa autorēdienkartē, bet visiem zināms - tas noteikti būs kas labs.

Foto: Grauzdētava Rocket Bean RoasteryFoto: Grauzdētava Rocket Bean RoasteryFoto: Grauzdētava Rocket Bean Roastery

Arī pati Rocket Bean Roastery telpa ir uzmanības vērta. Miera ielas ēkas pirmā stāva rekonstrukcija atklājusi nama noslēpumus – tā šuves un oderes. Sadrupinot pāris starpsienas, iegūta plaša, gaiša telpa, kas ietērpta svaigos, gaišos toņos, mugurā tai atstājot ko vecu un akcentējot ar ko aizlienētu no pavisma citas – izteikti industriāla dizaina operas.

Darba laiks: 08.00 - 21.00

Miera iela 29/31
T.: +371 20 215 120
www.FB.com/Rocket-Bean-Roastery

05/2015

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Andis

Apmeklēja: Šodien

Biju iegājis pabrokastot, no visiem 20 galdiem bija aizņemti kādi 3 – 4 galdi!
Darbinieki neskaitot virtuvi bija kādi 3-4!
Ēdienkarti saņēmu pēc 15 minūtēm!
Gaidīju lai pieņem pasūtījumu 10 minūtes un nesagaidīju.
Iespējams, ka pēdējais šīs iestādes apmeklējums.
P.S. No iepriekšējām reizēm, kad apkalpošana bija daudz maz līmenī!
Zivju zupa garšoja drausmīgi, skāba, 3 garneles pa visu zupu un 2 astes, neesmu nekāds eksperts, bet nebija ko nobaudīt.
Neesmu kafijas eksperts, bet tā bija skaaaaaba.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: