GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Happy Days & Nights

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Happy Days & Nights

No 19. gadsimta beigu Parīzes uz visam pasaules malām sāka izplatīties mazo kabarē krodziņu kultūra. Tajā bohēmas aprindas pie izcilas maltītes, izmeklētiem dzērieniem, kūpinot labu tabaku, baudīja mākslinieciski noformētus vakarus -harizmātiska konferansjē vadībā. Arī Rīgā savulaik tāda vieta bija, kad starpkaru periodā pilsētā attīstījies savs ‘brodvejs’ un ticis atvērts kabarē teātris Bonzo, kurā vakarēja tā laika bohēmieši.

Šodienas Rīgā par šādu vietu, kur skatuves māksla un virtuve iet roku rokā, kļuvis mūzikas un teātra restorāns, naktsklubs Happy Days & Nights.

Patumša kāpņu tuneļa augšgalā telpas robežas pēkšņi izzūd un skatam paveras gaismas pielieta, stiklota ziemas dārza tipa galerija. Koša un neprognozējami eklektiska interjera vidē iespējams baudīt šefpavāra Andra Liberta sniegumu, kas gandarīs gan tos, kas vēlas glāzi vīna papildināt ar vieglām uzkodām, gan tos, kas gatavi nopietnai maltītei – no brieža gaļas līdz haizivs steikam.

Savukārt bohēmas caurstrāvotos vakaros, kad zvaigžņotas debess jums kļūst par daļu no Happy Days & Nights skatuves scenogrāfijas, publiku priecē mūziķi un dramatiskā teātra mākslinieki. Tad šeit baudāmas krievu romances, vakari Portugāles tradicionālās mūzikas noskaņās, fanka un džeza sesijas ar viena no labākajiem džeza mūziķiem Latvijā - Denisa Paškeviča un lieliskās džeza vokālistes Jolantas Gulbes-Paškevičas dalību. Savukārt aktrises un režisores Raimondas Vazdikas veidotajās muzikālajās izrādēs "Dzejnieki. Nakts. Bohēma" un "Dzīve virs jumtiem" piedalās arī pati Happy Days & Nights mākslinieciskā vadītāja - aktrise un mūziķe Ieva Pļavniece.

Nedēļas nogalēs Happy Days & Nights tiek iegriezta spoguļbumba, un vieta pārtop par naktsklubu ar labu disko ēras un jauno laiku mūziku.

Martas iela 10 (2.st.)
T.: +371 20 377 337
www.happydays.lv

 

01/2015 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: