GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Innocent

Autors: Anothertravelguide.com12 ATSAUKSMES

Innocent

Innocent radīta kā tonizējoša atkāpe no ikdienas, kuru var iesākt, iegremdējot rokas vēsās kafijas pupiņās (Innocent vizītkarte - milzu kafijas pods telpas viducī, pildīts ar aromātiskajām kafijas koka sēklām), un tad saņemt rokās siltu, kūpošu dzēriena tasi un pazust kafijas pasaulē pie gaišā koka galdiem caffe latte krāsā, uz kafijas melniem krēsliem, starp pienbalta apmetuma sienām un vietumis uzputojoša atsegtu ķieģeļu mūra.

Innocent ir vieta labas kafijas cienītājiem, par kuru parūpējušies izcili kafijas pazinēji. Šejienes kafijas meistariem kafija ir asinīs un piliens "mīlestības asiņu" ir katrā viņu gatavotajā kafijas tasītē...

Innocent baristas no tikko maltām pupiņām, svaigākā piena - pareizās cietības ūdenī uzburs lielisku dzērienu, kuram kā vizuāls pārsteigums putu slānī uzplauks kāds latte art zieds vai cits zīmējums.

Innocent kafijas veikalā/espresso bārā gan iegādājama, gan turpat uz vietas baudāma 145 pasaules valstīs pazīstamā itāliešu kafijas zīmola illy gaišā, vidējā vai tumšā grauzdējuma kafija. Illy kafija ir zīmols, kurš kafijas pasaulē nozīmē to pašu, ko Apple IT nozarē.


Blaumaņa iela 34-1a

+371 26106505
twitter.com/innocentcafe
www.innocent.lv

11/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Fish

Apmeklēja: Jūlijs, 2013

Viss palicis pa vecam - kafiju nes 20 minūtes, darbinieki tusē savā starpā un bizo tev apkārt ar kastēm un visādiem krāmiem. Mierīgi tur pasēdēt nevar, nu bet katrs jau meklē pa savam...

anna

Apmeklēja: jūlijs 2012

Viss ir tiešām izcili, bet ne cenas.
Protams, jāmaksā par to, uz kurieni es eju... un tomēr... iegriežos tur reti tieši tādēļ.

elīza

Apmeklēja: februāris 2012

diemžēl....pārak uzbāzīga atmosfēra; mūzika daudz par skaļu; un jā - kau kāda "savā sula" tusēšana; izskatās, ka apkalpojošais personāls jūtas savā starpā baigi stilīgie. ĪSUMĀ - vēsi, neuzrunajoši un tracinoši; atpūsties tur nevar; laba vieta zelta jaunatnei, kur aiziet pirms disenes.

Agnese

Apmeklēja: 24.11.2011

Ēdiens burvīgs. Diemžēl nepastāvīgam klientam grūti saprotama ēdienkarte, arī darbinieki ir nedaudz vairāk skubināmi uz palīdzības sniegšanu, nekā gribētos.

Jēkabs

Apmeklēja: novembra vidus

Ļoti patīkama un baudāma vieta. Mazliet žēl tikai, ka nav pa ceļam manās ikdienas gaitās..

bize

Apmeklēja: 03.10.

stiliga kafejnica, bet reali tracinaja "sava tusina" atmosfera - ka jau rakstija pirmais komentetajs, neviens no apkalpojosa personala neliekas ne zinis, visi tuse sava sula, tada sajuta, ka tu viniem trauce. kafija izcila, jaaa, bet iesaku piestradat pie servisa.

Eva

Apmeklēja: Jūlijs, 2011.

Ārkārtīgi skumji, ka tik labam zīmolam ir tik zema apkalpošanas kultūra. Atnāc, apsēdies, kafejnīca tukša, personālam neienāk prātā apjautāties, vai ko vēlos, jo es pirmajā reizē nezināju, ka pašam jāiet pie kases.Es aizgāju,bet stilīgais puikiņš palika savā nodabā knibināties pie letes. Otrajā reizē pie kafijas kruasānu nedabūju, jo tas ir tikai noteiktos laikos:) Tāds smieklīgs iestādījums :)

Ieva

Apmeklēja: 05.04.2011.

Super, ģaumīga vietiņa ar labu apkalpošanu :)

Megija

Apmeklēja: vakar

Burvīgi..

agija

Apmeklēja: februāris

serviss vērtējams ar 5+

dzerot kafiju tur, liekas, ka tu esi teleportēts uz kādu no jaukajām itāļu kafetērijām.
arī ēdieni priecē. vienmēr svaigi, gardi.

vieta, ar ko rīga var lepoties.

elins

Apmeklēja: 26.novembris 2010

gaumīgs interjers, omulīga atmosfēra, zemas cenas, patīkama apkalpošana. neviens nelūr virsū.
pa 1,50 var dabūt labo Valmiermuižas alu (nevis par šādu cenu Rīgas bāros ierastās žļurgas), bonusā iedod sāļos riekstiņus. Uz kakao maliņas uzliek pāris mazus māršmelovus.super! noteikti atgriezīšos vēl un vēl.

Ieva

Apmeklēja: Novembra beigas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: