GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Kafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKA

Autors: 0 ATSAUKSMES

Kafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKA

Vienkāršs garāmgājējs pirmajā mirklī šo vietu nemaz tik ātri nemanīs, jo nelielais koka nams vasaras sezonā atrodas kuplu koku zaru paspārnē. Tas arī ir viens no iemesliem, kādēļ ne mazums izslavēti vienpatīgo latviešu šeit labprāt pavada brīvo laiku – lai izrautos no pilsētas drūzmas un pavadītu mierīgu brīdi “savējo” nostūrī. 

Taču šai vietai piemīt kas vairāk par tās patīkami mierīgo atmosfēru. Kultūras telpa AUTENTIKA ir unikāla vieta, kur pulcējas cilvēki, kam māksla dzīvē spēlē nozīmīgu lomu – vai tas būtu mākslas radītājs, baudītājs vai vienkāršs tās mīļotājs. Šeit mākslu nešķiro – tās daudzveidīgie žanri un paveidi apmeklētājus iepriecinās, aizkustinās un pārsteigs. AUTENTIKA tiecas iepazīstināt ar vēl nezināmo, nedzirdēto un neredzēto, tādējādi viesiem vienmēr pamanoties sagādāt kādu pārsteiguma mirkli.

Foto: Kafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAFoto: Kafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKA

Telpas senatnīgais iekārtojums rada viegli nostalģisku noskaņu – še var gan papusdienot, gan pavakariņot, turklāt AUTENTIKA vasaras terasi regulāri apdzīvo neiedomājami daudzveidīgs pasākumu klāsts, ko novērtēs pat prasīgākie apmeklētāji. Terases skatuve paver priekškaru vēl nedzirdētiem mūziķiem, kas koncertus sniedz kā mierīgos vakaros, tā neaizmirstamās nakts ballēs. Savu kalendāru AUTENTIKA mēdz papildināt ar stand-up izrādēm, kur smieklu vētras dažkārt pāršalc pat Bruņinieku ielas bieži visai dzīvo satiksmi. Te notiek arī dažādi festivāli, meistarklases un tirdziņi. 

 

Bruņieku iela 2, Rīga

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: