GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Kolonāde. Mūsu stāsti

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Kolonāde. Mūsu stāsti

Restorāns ar nosaukumu Kolonāde. Mūsu stāsti atrodas vēsturiskajā 1924. gadā celtajā Kolonādes kioska ēkā, kuras stāstu veido neskaitāmas pārbūves un savulaik vienas no prestižākajām tirdzniecības vietām Rīgā statuss. Tajā reiz atradās laikrakstu, augļu un loterijas biļešu pārdošanas nodaļas, bet paviljona otrā pusē - veranda.

Atsauces uz kolonādes kultūrvēsturisko veidolu restorāna interjerā aizvien ir saglabātas, un ar gaismas un ēnu spēles palīdzību art deco arhitektoniskās detaļas izceltas īpaši, savukārt no stiklotās terases paveras plašs skats uz Latvijas Nacionālās Operas un Baleta ēku un tās parku.

Kamēr līdz ar gadalaikiem mainās brīnišķā parka ainava, ar garšu pie garšas un krāsu pie krāsas - caur gadskārtas produktu variācijām dažādi mainās un iekrāsojās arī restorāna ēdienkarte. Šajā aktīvajā pilsētas krustpunktā starp Brīvības pieminekli, opernamu, vēsturisko Bastejkalna parku un populāro satikšanās vietu pie “Laimas” pulksteņa iespējams nonākt tādā kā garšu un sajūtu kapsulā, kurā tiek īstenota pavāru kluba “Mūsdienu Latvijas virtuve” aktīvista un restorāna Bibliotēka №1 šefpavāra Māra Jansona izstrādātā ēdienkarte. Vai tie būtu griķu medū sautēti puravi priekšēdienā, vai piena jēra grozs piparmētru-garšaugu garozā - pamatēdiena kārtā, virtuves pamatā ir latviska ēdienkarte ar pašmāju dzērienu un plašu vīnu sortimentu, un stāsti par Latviju šeit tiek izstāstīti mūsdienīgā, tradīcijas cienošā izpildījumā.

Brīvības bulvāris 26 / www.kolonade.lv

08/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: