GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Mākslas kafejnīca “Kolekcionārs”

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Mākslas kafejnīca “Kolekcionārs”

Kolekcionārs ir savveida Latvijas dizaina parāde - tādā pavisam dzīvā veidolā. Aplūkojama, taustāma, lietojama. Kafejnīcas dizaina priekšmetu kolekcija šeit dzīvo savu reālo, laicīgo dzīvi. Tas nozīmē, ka lampās reāli kvēlo spuldzes, šķīvjos šķind karotes, bet krūzēs tvaiko karsta kafija. Var uzskatīt, ka Kolekcionārs ir pirmā testa platforma, kurā novērtēt šo lietu kvalitātes, un ja tās atzītas par labām esam – tās arī iegādāties.

Foto: Mākslas kafejnīca “Kolekcionārs”

Kafejnīcas dizaina kolekcijas arsenālā ir gan zīmola Miesai radītie šķīvji no sērijas “Vakariņas ar Cīruli”, kas tapuši iedvesmojoties no spilgtā Latvijas pirmās brīvvalsts laika dizainera Anša Cīruļa radītajām burtu formām, gan laikmetīgi metāliskais an&angel skatījums uz stikla traukiem, gan lakoniskās, funkcionālisma valodā runājošās mēbeles un “Twiligt” lampas, kuras izstrādājis dizainers Rihards Funts no dizaina studijas RIJADA.

Tas nebūt nav viss. Nemitīga kolekcijas papildināšana un apzināta sekošana vietējā dizaina norisēm paredz arī paša Kolekcionāra mainīgumu. Dizaineri turpina radīt, Kolekcionārs – mainīties.

Foto: Mākslas kafejnīca “Kolekcionārs”

Mainīgas ir arī latviešu mākslinieku glezniecības darbu ekspozīcijas pie kafejnīcas sienām. Mākslas eksponēšanai šeit pakārtota pati telpa - ziemeļnieciski askētiska, ar pareizu apgaismojumu mājīgā kafejnīca vienlaikus funkcionē arī kā galerija. Interesanti, ka Kolekcionāra telpas veidošanas procesā izpalikuši mēģinājumi mēbeles vai interjera elementus pasūtīt tādus, kādi tai vislabāk piestāvētu. Tie šajā gadījumā atlasīti no jau esošās Latvijas dizaina kopainas – tādi, kas labi atspoguļotu tās kopējo vīziju un reizē arī savā starpā saderētu.

Nelielā kafejnīcas ēdienkarte ir četru pavāru rūpīgi veidota, un ranžējama demokrātiskā cenu līmenī. Tajā apmeklētāji jau atraduši savas iecienītākās izvēles, tāpēc tās - neatkarīgi no ēdienkartes mainīguma - arī tiek saglabātas. Savukārt vīna kartē rodami vīni ar stāstu – biodinamiskie īpatņi no vīna eksperta Mārtiņa Pīlēna kolekcijas.

Blaumaņa iela 7
T.: +37126213848
www.kolekcionars.com

03/2016

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Dace

Apmeklēja: 05.03..2016

Paldies! Viss bija gardi, par neizdevās visu pagaršot :)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: