GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

MiiT

Autors: Anothertravelguide.com4 ATSAUKSMES

MiiT

Velo dizaina studija/ kafejnīca/ veikals MiiT Lāčplēša ielā 10 jau labu laika sprīdi kā zināma lielai daļai Rīgas velokultūras entuziastu. MiiT vienuviet pulcējusi kā tos, kam radusies nepieciešamība pēc sava braucamrīka apkopes vai jauna veidola piešķiršanas, tā tos, kuri nobrieduši jauna iegādei. MiiT bijis atelpas pieturpunkts ceļā un atceļā tiem, kas par pārvietošanās līdzekli Rīgā izraudzījušies velosipēdu.

Foto: MiiTFoto: MiiTFoto: MiiT

Aizvien kā savas darbības centrālo asi MiiT postulē velokultūru, taču pēc divu gadu darbības tas kļuvis aicinošs vēl plašākai auditorijai, proti, tiem, kas pilsētā meklē veģetāro virtuvi un labu kafiju.

Tagad MiiT pirmā veidola mīnusi ir pārsvītroti un pārvērsti par plusiem, rezultējoties ar plašāku kafejnīcas zonu, kas pārkārtojusies MiiT telpu priekšplānā. Savukārt MiiT virtuve līdz pašai saknei iemieso veģetārās kafejnīcas ideoloģiju ar pārdomātu uzturvielu saturu. Kā saka MiiT komanda: „...tā, lai menu neatgādinātu šķīvi ar kartupeļiem un slātiem, no kura vienkārši izstumta kotlete”. Veģetārās MiiT pusdienas papildina salāti un maizītes kā komplimenti, sestdienās priecē branča pankūkas, kā arī pašu ceptas kūkas. Kopumā MiiT gatavo to, ko uzskata par gardu esam un gatavo to labā līmenī.

Tāpat MiiT var lepoties ar labas kafijas vietas statusu, kurā sadarbojoties ar vietējo kafijas grauzdētāju Andrito Kafijas Grauzdētava, tiek sekots labākajiem kafijas kultūras paraugiem. Iekļaujoties specialty coffee „žanrā”, MiiT pasniedz patiesi labu kafiju un arī sojas kapučīno ir izcils!

Apvienojot savas vēlmes ar arhitekta Pētera Bajāra redzējumu, mainot savu vizuālo veidolu uz daudz funkcionālāku, bet aizvien saglabājot velosipēdam piešķirto dizaina objekta lomu, tagad MiiT velo serviss un dizains top, kā sacīt, radošajā virtuvē – telpas aizkulisēs. Taču MiiT lielais plāns paredz darbnīcas pavisam drīzu pārvākšanos uz pagrabstāva telpām, veikalam paliekot augšstāvā. „Ķermenis būs lejā, bet gars augšā”, kā saka MiiT komanda, gatavojoties vēl vienām pārmaiņām, proti, paši savam velodizainam - savai velosipēdu līnijai.

Aizvien MiiT ir draudzīgi velobraucējiem – riteni iespējams, gan „noparkot” pie ēkas fasādes, gan „ņemt līdzi” iekštelpās, tādējādi aizmirstot par nepieciešamību ik pēc pāris minūtēm „uzmest aci” uz ielas atstātajam braucamrīkam.

Lāčplēša iela 10
www.miit.lv

Foto: Kirils Kirasirovs

Darba laiks:

P:    8:30 - 21:00
O-T: 8:30 - 23:00
C:    8:30 - 00:00
Pk:   8:30 - 03:00
S:    11:00 - 03:00
Sv:  10:00 - 18:00

11/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Dace

Apmeklēja: 18.10.2014.

Jerod

Apmeklēja: 25. nov

Superb concept cafe

Daniele

Apmeklēja: Summer of 2012

And the staff are excellent!

Jef. Hungary

Superb place in Riga. Thanks for great coffeee

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: