GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Mute

Autors: Anothertravelguide.com2 ATSAUKSMES

Mute

Kaili spuldzīšu kupoli brīvi no griestiem krītošos vados, tikpat nepiesegtas ventilācijas caurules, bet tomēr tāda smalki izjusta un izspēlēta elegance. Vēsais industriālā rakstura interjers padarīts dzīvīgs ar svaigu garšaugu stādījumiem, un augsto palmu podos iedēstīti Latvijas bērzi, kuri, kamēr vēl telpas klimats to ļauj, stiepjas pretim debesīm. Tās, kā kino filmas kadrā, ik reiz citādas un mainīgas, vīd cauri stikla griestu pārjuma rāmim. Principā, daļa restorāna zāles ir Tērbatas ielas nama tukšā serde – iespējams, iekšpagalms, kas pārtapis par slēgtu telpu. ”Mutes” īpašais veidols rīdzinieku vidū nekavējoties tika izdaudzināts no mutes mutē, un daudzi to nosvēra uz ”eiropeiska interjera” svaru kausiem.

Otru dzīvīguma dimensiju ”Mutei” piešķir publikas rosība. Citi izvēlas palikt sasaistē ar pilsētu un ieņem galdiņus pie plašajiem logiem uz Tērbatas ielu, citi izvēlas patverties un maltīti ieturēt telpas dziļumā – tuvāk atklātā tipa virtuvei, kas ieslēgta stiklotā vitrīnā. Citi ietur maltīti savā nodabā un mērķtiecīgi, citi – lielākās kompānijās, lēni un nepiespiestā atmosfērā, pēc laiciņa vēl aizstaigājot līdz kūku un desertu letei, lai pārliecinātos, vai varbūt nav gatavi kādam cukurotam garšu baudījuma turpinājumam.

”Muti” tās veidotāji nodēvējuši par garšu galeriju, un tāda arī ir tās ēdienkarte – caur vīnu un sarunām pastarpināts lēns un nesteidzīgs garšu baudījums. Pieejams arī steidzīgāks ”Mutes” variants – saspringtākam dienas ritmam, proti, sviestmaizes, kafija un svaigās sulas līdzi ņemšanai. Garšu svinēšanā nepieminēt nevar arī izcilajā Londonas kokteiļu bārā The Connaught Bar – pieredzi guvušā kokteiļu eksperta Edgara Grišuļa sniegumu aiz ”Mutes” bāra letes.

Tērbatas iela 63
www.facebook.com/pages/MUTE

 

07/2014

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

krista

Apmeklēja: 19.03.2015

neņemiet Ilzi vērā viņa ne tikai šeit pukst par saviem dārzeņiem. man bija absolūti garšīgas brokastis un jauka apkalpošana. iesaku šo vietu :)

Ilze

Apmeklēja: 29.janvāris

Ja par stipri augstu cenu atnes piededzinātus dārzeņus un pavārs to uzskata par OK, tad es otreiz uz šejieni neiešu

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: