GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Nemiers

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Nemiers

Ar nosaukumu kā pretnostatījumu vārdam “miers”, kādā nodēvēta apkaimes galvenā artērija Miera iela, roka bārs “Nemiers” ir, vārda tiešākajā nozīmē, liesmojošākais vietējās bohēmas pieturpunkts.

Foto: Nemiers

Nedēļas nogale šeit sākās jau trešdienās, kad ar personību apveltītas bārmenes aizdedz degošo kokteiļu šotus un aizsviļ bāra leti. Kamēr uguns mēles laiza letes perimetru, DJ un grupas dara visu iespējamo, lai iekarsētu arī publiku - tiktāl, ka tā gatava dejām augstāk par zemi. Labākajās “Nemiera” tradīcijās dejas notiek uz letes, kad virs dejotāju galvām “karsē” vara saule (dominējoša bāra dizaina atribūtika) un telpu piepilda daudzpusīgi roka ritmi.

Foto: Nemiers

“Nemiers” būtiski atšķiras no ierastā priekšstata par roka bāru - šeit līdz ar pārdomātu telpas koncepciju savas korekcijas ieviesušās arī publikā un kopējā bāra atmosfērā. Vairāku Rīgas publisko telpu autore – arhitekte Zane Tetere-Šulce radījusi laikmetīgu vidi, kas saprotama plašai auditorijai. Un pilsētnieki novērtē rudens, ziemas un pavasara sezonā notiekošos sestdienu koncertus, kad no improvizētās skatuves balkonā skan roks – gan latviešu, gan ārvalstu mākslinieku izpildījumā, bet maijā mēneša festivālā vairāku grupu programma tiek izpildīta uz āra terases.

Aristīda Briāna iela 9a / Tel. +371 26 42 3550 / www.nemiers.lv
Darba laiks: P. – Sv: 17:00 - ...

05/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: