GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Osīriss

Autors: Anothertravelguide.com6 ATSAUKSMES

Osīriss

Ja restorānu var dēvēt par otrajām mājām, tad daudziem rīdziniekiem tāds ir Osīriss. Lakonisks, šķietami nekāds interjers - pirmoreiz atverot Osīrisa durvis, jūs pat nesapratīsiet, kāpēc šī nelielā vieta, kur nav vairāk par desmit galdiņiem, jau kļuvusi par mītu. Taču te vienmēr ir pilns, sarunas mutuļo, lielākā daļa viens otru pazīst un viss Rīgas sociālās dzīves koncentrāts kā uz delnas. Politiķi, mākslinieki, uzņēmēji, aktieri, studenti un pa kādam pilsētas viesim. Neraugoties uz to, ka gandrīz nu jau 15 gados kopš pastāv Osīriss, Rīgā paguvuši atvērties (un arī aizvērties) neskaitāmi jauni restorāni, šī ir vieta, kur visi vienmēr ir atgriezušies. Pastāvīgie viesi ēdienkarti jau zina no galvas (īpašais - nedēļas piedāvājums mainās katru trešdienu), savukārt viesmīļi - viņu iecienītāko izvēli un mīļāko galdiņu. Izvēloties vietu pie loga var vērot garām plūstošo pilsētas dzīvi, taču paši iecienītākie ir divi melnie dīvāni, kur iegrimstot nemani kā paiet laiks. Ēdiens un atmosfēra - Osīrisā teju netveramā saskaņā ir apvienojušies abi. Ļoti saprātīgas cenas. Pusdienām un vakariņām galdiņu labāk rezervēt savlaicīgi.

Kr. Barona iela 31

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Lote

Apmeklēja: 25.04.2018

Ļoti jauka, kolorīta vieta un vienmēr tāda ir bijusi! Esmu patstāvīgā kliente nu jau 7 gadus un ne reizi neēsmu vīlusies. Ēdiens vnk izcils!!:)

Martinš

Apmeklēja: 23.04.2015

Nu nezinu gan, kuram var būt kādas pretenzijas pret ēdienu - joprojām izcils kafejnīcas līmeņa ēdiens !!! Tas jau nav restorāns,un arī cenas attiecīgi adekvātas..
Tieši gadiem noturīgā ēdienu kvalitāte ir viens no iemesliem, kāpēc to joprojām regulāri apmeklēju - zinu, ka grieķu salāti te vienmēr garšos vienādi, bez negaidītiem pārsteigumiem..

Jana.2015

Apmeklēja: 02.04

Vienmēr eju šeit pusdienot, izcila apkalpošana, izcils ēdiens.

Ginta

Apmeklēja: 20-21.00

Sen nebiju bijusi. Gadus 7.\r\nBiju vīlusies. Līmenis krities.\r\nEstetizēts intelektuāli auksts "tukšums".\r\nĒdiens... sajūtu līmenī šķita, ka tepat blakus Rimī pirkti uzsildīti pusfabrikāti...\r\n

Ieva

Apmeklēja: 28.10.2012

Ieejot viesmīle laipni pasveicina un arī laipna un jauka apkalpošana.
Tikai ēdiens bija ļoti zemā līmenī. Mazās saldētās garnelītes patiesībā bija ēdamākais no salātiem, nu salāti pilnīgi nekādi.
Ja krēsli būtu ērtāki varētu atgriezties un varbūt kādu vīnu pamalkot.

Signe

Apmeklēja: Katru trešdienas vakaru

Ļoti omulīga vietiņa. SImpātiski un super jauki, pieklajīgi viesmīļi. Patīkami cilvēki, Gards ēdiens, ātri pagatovts un viss svaigs, sulīgs un ļoti gards. katru trešdienu pēc lekcijām varu tur iegriesties, atpūsties, parunāties ar viesmīļiem, bārmeni. Jūtos atkal enerģijas pilna un priecīga. Burvīga un patīkama vieta!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: