GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Vīna studija

Autors: Anothertravelguide.com15 ATSAUKSMES

Vīna studija

Vīna studija - vīna veikals un bārs, pieder vietām, kas kļūst par savējām, tikko pārkāpts tās slieksnis. Patiesībā tā piestāvētu jebkurai Eiropas pilsētai. Kreisajā pusē atrodas vīna veikals, ar izcilu piedāvājumu, kurā pārstāvēti gan Eiropas, gan Jaunās pasaules vīni. No apmēram 500 dažādu vīnu klāsta īpaši izmeklēti Itālijas, Austrijas, Šveices, Vācijas, Francijas, Spānijas, Jaunzēlandes, Austrālijas, Čīles, Dienvidāfrika, Izraēlas, Argentīnas, ASV, Ungārijas un citu zemju vīni ir iepirkti speciāli Vīna Studijai un citur Latvijā pagaidām nav iegādājami. Personiskumu piešķir arī atsevišķa liste ar dažādu sabiedrībā pazīstamu cilvēku iecienīto vīna izlasi. Savukārt labajā pusē ir bārs un daži galdiņi, kur, ja kārojas, var baudīt vīnu kopā ar uzkodām. Vīna pudeļu plaukti gar sienām, melna tāfele, uz kuras uzšņāptas aktuālās tā brīža Vīna studijas īpašnieku rekomendācijas. Piedāvājumā vienmēr ir deviņi dažādi vīni, kurus iespējams nobaudīt arī pa glāzei, turklāt to saraksts regulāri tiek manīts. Absolūti demokrātiska atmosfēra - piemēram, varat izvēlēties jebkuru pudeli no veikala un mazliet piemaksājot baudīt to pie bāra letes. Un izdzerot, piemēram, vienu vai divas glāzes lūgt, lai to jums še paglabā nākamajai reizei. Turklāt šādi „pietaupīt" var arī vairākus vīnus - katru savam noskaņojumam. Taču tikpat labi jums tos arī šeit aizkorķēs līdzņemšanai. Telpas tālākajā galā ir vēl neliela, omulīga degustāciju telpa - mājvieta arī vīna skolai. Tur atrodas arī stikla vīna skapis ar īpaši izmeklētiem vīniem.
Vīna studijas interjeru veidojis jaunais arhitekts Mārtiņš Pīlēns sadarbībā ar Niklāvu Paegli. Īpašu atmosfēru telpai piešķir te eksponētās Aijas Zariņas un Ģirta Muižnieka gleznas no UPB gleznu kolekcijas.

Elizabetes iela 10 (Elizabetes un Antonijas ielas stūris)
Rīgā, TC Galerija Centrs, Audēju 16
 
Stabu 30/Tērbatas ielas krustojumā

www.vinastudija.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Elizabete

Apmeklēja: 24.augusts 2014.

Ļoti patīk šī vieta, super atmosfēra!\r\n

Jānis&Co

Apmeklēja: 28.novembris

Guna

Apmeklēja: Maijs 2013

Esmu bijusi vairākas reizes, bet šoreiz sarūgtināja biešu kazas siera karpaco ar piedevām. Nabaga 2 kazas siera bumbinas, kas neveikli sagrieztas uz pusēm!

Dita

Apmeklēja: 21.10.2012.

Iesaku!

Arturs

Apmeklēja: 22.09.2012.

Bija super vakars, rekomendēju!

Ilze

Apmeklēja: 08.05.2012

Anda&Edgsrs

Apmeklēja: Marts

Esam sajusma par jauno Vina studiju. Paldies personalam, kas sagadaja mums briniskigu vakaru. Iesakam visiem un pasi iesim vel:)

Milan

Apmeklēja: Janvāris

Pirmo reizi bijām ar vīru kādu mēnesi atpakaļ, mums patika viss ļoti, aŗi patīkama viesmīle. Nolēmām nosvinēt manu dzimšanas dienu šeit!
Bet mana dzimšanas dienā glezna mainījās pilnīgi!! Mums bija ļoti "patīkama" viesmīle! Es vispār pat iedomāties nevaru, kā var pieņemt darba tādu cilvēku!!
Sākās viss jau vakara sākumā, kad viņa staigāja ar tādu stulbu sejas izsteiksmi, ka pretīgi jau bija, bet tas bija tikai sākums. Mums bija uzaicinati 10 cilveki, bet atnāca par 3 vairāk! Izradījās ka nav krēslu, tāpēc mums kopīgi nācās risināt šīs problēmas, nu kaut kā iedeva no citiem rezervetiem galdiem un pateica atdodied, kad atnāks apmekletāji. Es kā cilvēks pabijusi ļoti zolidās vietas biju domājusi, ka viņi kaut kā paši atrisinās šo problēmu! Diemžēl! Viesmīle pienāca visu viesu priekšā un pateica: "man vajag 2 krēslus!"
Otrs moments! Mums bija sava torte! Kā jau teicu, ka biju ļoti dažādos gan Latvijas, gan pasaules restarānos, tortes uz pasākumu var ņemt! Kad es pienācu pie viesmīles un pateicu ka mums būs sava torte, viņa uzstaisīja atkal ļoti patīkamu seju!!!
Vakara beigās, kad es paludzu pasniegt torti ar tēju, pirmo atnesa tēju pēc 10 minūtēm torti!!!!! Torte tika pasniegta tajā kārbā, kurā atnesām ar nazi virsū un salvetēm un pateica: "kurš griezīs?", visu viesu priekšā. Es biju tādā šokā!!! Vēlāk uz ko viņa pateica: "Mēs nēesam restorāns, mēs negriežam tortes! Man nav vārdu, vakars bija negaidīti sabojāts!!!!!!!!!!! Grazie mille per tutto
Vēlāk, kad visi aizgāja viņa atvainojās, laikam kāds kaut ko pateica....

Liene

Apmeklēja: Decembris

Iegajam un bijam parsteigti par nepiespiesto omuligo un atmosferu. Ta ari palikam lidz velam vakaram. Jutamies loti labi un serviss bija lielisks. Sveiciens Salvim!

Juris

Apmeklēja: 23.augusts

Vienreizīga vieta vakaram, ka vēlies labu cilvēku lokā baudīt vīnu un atpūsties no dienas steigas. n ne obligāti brīvdienās. Arī darbadienā viss pilns un apkārt čalo cilvēki.

Ieva

Apmeklēja: Eju bieži

Viena no nedaudzajām vietām Rīgā, kur īpašnieki mīl un saprot vīnu. Perfekts interjers, adekvātas cenas un labi atlasīts sortiments.

Agnese

Apmeklēja: 22.novembris


Smuka vieta, bet publika -diezgan snobiski. Esmu bijusi vairākas reizes un vienmēr tādi diezgan "zīmulīgi" :) cilvēki. Māksla - neitrāli, daudziem tā neko neizsaka. Vīni - superīgi. Savādāk normāla vieta, vecais UPB Pīlēns ir kaut ko arī labu izdarījis.

Rainis

Apmeklēja: 2009

Kada vadiba, tads personals

Anita

Apmeklēja: 10.aprīlis 2010

Manuprāt, fantastiska atmosfēra, aizmirstās, ka esi Rīgā.

Daiga

Apmeklēja: 16.01.2009

Iestādījums būtu jauks, ja tikai veikalā mani nebūtu pamatīgi apskaitījuši. Pieņemiet lūdzu darbā godīgus cilvēkus!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: