GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Wok to Walk

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Wok to Walk

Tieši pie Vecrīgas vārtiem - Aspazijas bulvāra un Kr. Barona ielas stūrī - līdz ar jaunā gada ieskaņu durvis vēris jauns ātrās ēdināšanas restorāns Wok to Walk. Tieši īstajā vietā, kad izsalkums guvis virsroku pār skaidru domu un vairs nevarat izlemt, vai ieturēties vecpilsētā vai vēl pēdējiem spēkiem doties dziļāk pilsētā aiz bulvāru loka.

Wok to Walk, pēc pašu izvēlētas trīs soļu ēdienkartes, iespējams izveidot tieši tādu maltītes kombināciju, kādu tīkojat. Ko nozīmē šie trīs soļi? Wok to Walk sniedz iespēju izvēlēties pamatēdienu no dažādu veidu nūdelēm (olu, pilngraudu, rīsu vai udon), rīsiem vai dārzeņiem, ko papildināt ar kārotākajām piedevām (garnelēm, gaļu, sēnēm, sieru, dārzeņiem vai riekstiem) un to visu kronēt ar kādu eksotisku mērci – sev tīkamākajā asuma pakāpē. Pēc pasūtījuma izdarīšanas atliek vien vērot, kā jūsu trīs vēlēšanās piepilda jauns un izveicīgs pavārs, virtuozi darbojoties ar wok pannu tieši jūsu acu priekšā. Lai gan Wok to Walk var pieskaitīt pie peltā „fast food”, tomēr tas ir lieliska alternatīva tiem, kas ikdienā griežas straujajā pilsētas ritma ritenī - kā zināms, wok ēdieni ir vieni no veselīgākajiem, jo augstā temperatūrā ēdiens ir gatavs pāris minūtēs un nezaudē savas uzturvērtības, saglabā svaigumu, dabīgo krāsu.

Nebrīnieties, ja jums šķitīs, ka Wok to Walk logo jau kaut kur esat manījuši un, iespējams, jau maltīti baudījuši - Wok to Walk ir sastopams vēl deviņās Eiropas pilsētās, kā arī Kolumbijā un Meksikā.

Rīgas ēstuve var lepoties ar plašiem logiem, augstajiem griestiem, kas ļāvuši izbūvēt arī pusstāvu, kurā patverties mierīgākai un nesteidzīgākai maltītei. Telpas mājīgo, silto noskaņu rada ne tikai dzīvās uguns klātbūtne, bet arī gaišā koka mēbeles un sienu apdare. Austrumu virtuvei raksturīgos motīvus gan šeit nemanīsiet – vieta iekārtota mūsdienīgi rietumnieciskā stilā, virtuves aizkulises atklājot ar plauktos izkārtotām produktu bundžiņām, burciņām un kastēm.

-       Trīssoļu ēdienkarte ļauj izvēlēties vairāk nekā 400 unikālas maltīšu kombinācijas.

-       Savu wok eksperimentu variet baudīt arī mājās vai birojā – Wok to Walk formāts, protams, ir ērts arī līdzņemšanai.

-       Maltītes cena – sākot no 2, 50 LVL.

-       Neskaidrību gadījumā, veicot pasūtījumu, lūdziet padomu personālam – tie visi kā viens ir atsaucīgi un draudzīgi jauni cilvēki!

Aspazijas bulvāris 30
www.woktowalk.com

01/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: