GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKA« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Trendy

Kafejnīca Piens

Autors: 0 ATSAUKSMES

Kafejnīca Piens

Lai arī ārpus centra burzmas un gluži kā paslēpta starp satiksmes piepildītām ielām, Valdemāra Pasāža ik dienu uzņem plašu cilvēku pulku. Šeit gardēži novērtē konceptuāli un gastronomiski pārdomāto ēstuvju piedāvājumu, tikmēr vairāku izklaides vietu kontrasts piesaistīs visdažādākos ballētājusUn Piens ir tā vieta, kas veiksmīgi apvieno abas puses. 

Uzsākot savas gaitas kā vienam no pilsētā pieprasītākajiem naktsdzīves klubiem, Piens nu pievērsies arī daudzveidīgu maltīšu gatavošanai, vienlaikus nodrošinot atmosfēru, kas piemērota gan dienas, gan nakts dzīvei. Turklāt vasaras sezonā Piena apmeklējums pieaug divtik, jo durvis ver divas plašas, ērti iekārtotas terases, kurās vasaras rīti, dienas un naktis paiet vai nemanot. Trešdienu un piektdienu vakaros, gaismām palēnām nodziestot un mūzikai kļūstot ritmiskākai, kafejnīca Piens pārtop par klubuPiens, kur vislielākos cilvēku pūļus sastapt varēs tieši uz terases grīdām. Trešdienas jau tradicionāli še zināmas kā vīna vakari, savukārt piektdienu Aperitivo vakari ieskandina nedēļas nogali ar lielisku mūziku un atspirdzinošiem kokteiļiem. 

Pateicoties plašajām telpām un savdabīgajam konceptam, kas ietver kā gastronomijas virāžas, tā aizraujošu izklaidi, Pienu nereti izvēlas par svinību vietu arī lielākas kompānijas. Telpās iekārtoti vairāki „stūrīši”, kas ļauj ballētājiem netraucēti pavadīt laiku savējo pulkā, tai pat laikā nenorobežojot aktīvākos viesus no deju grīdas. Prasmīgie pavāri pagatavos svinībām piemērotu uzkodu plati, savukārt radošie bārmeņi sagādās gardākās boles, kurās „smelties iedvesmu” aizraujošām sarunām.

Aristida Briāna iela 9

piens.nu

06/2018

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: