GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

PagalmsCabo CafeFabrikas restorāns« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Vieta ar lielisku skatu

Cabo Cafe

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Cabo Cafe

Ziemā Ķīšezers, klusi sastindzis, aicina pastaigā uz ezera ledus vai iegriezt kādu kombinēto pirueti slidotavā, bet vasarā atvēl savus ūdeņus visām iespējamām sportiskajām aktivitātēm. Tā teikt, kas nu kuram labāk tīk un padodas. Pirmajā gadījumā Cabo Cafe pēcāk ir ideāls pieturpunkts, kur sasildīties ar karstu tēju un kārtīgām pusdienām, savukārt otrā – lieliska vieta, kur atspirdzināties ar aukstu kokteili un iestiprināties ar vieglām uzkodām.

Cabo Cafe ir īpaša vieta tieši Rīgas brīvdabas kafejnīcu kartē. Lai gan Cabo Ķīšezera krastā, līdzās vienai no iemīļotākajām ezera peldvietām, darbojas arī gada aukstajos periodos, gaisīgākā un priekpilnāka atmosfēra te valda tieši tieši vasaras terases sezonā.

Cabo Cafe ir ne tikai vieta mierīgai atpūtai ar maltītes papildinājumu, vai dejām un kokteiļiem brīvdienu vakaros, bet arī platforma tām aktivitātēm, kurās vasarā mezglā tiek siets vējš un ūdens.

Sadarbībā ar „Burusports” Cabo Cafe piedāvā ūdens sporta akadēmiju (vindsērfinga, SUP, kanoe apguvi), kā arī dažāda veida pasākumus ar aktīvās atpūtas elementiem - skrituļošanu un nūjošanu Mežaparkā, pludmales volejbolu un veikbordu Ķeizarmeža kompleksā.

Šurp prom no pilsētas nemiera varat ierasties gan ar auto, gan relaksējošākā velobraucienā izmetot līkumu cauri Mežaparkam. Tāpat iespējams ezera gaisu aizgūtnēm sarijušamies, izkāpt krastā no kāda ūdens transporta līdzekļa.

Darba laiks:
Sv, – C.:11:00-00:30
Pk., S.:11:00-….

Annas Sakses iela 19a / Roberta Feldmaņa iela 8
T.: 28 639 556
info@cabo.lv
www.cabo.lv

 

05/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Palmer

Apmeklēja: agenthinson@gmail.com

Uz ko tas var attiekties,

Esmu ļoti sajūsmā pēc tam, kad saņēmu personīgo aizdevumu automašīnas iegādei no Fila H Rankina kunga pēc tam, kad viltus aizdevēji mani divreiz izkrāpa. Visvarenais Dievs, mani ar Agent Hinson Loan Company iepazīstināja kolēģis, kurš arī saņēma aizdevumu sava biznesa paplašināšanai. un man par lielāko pārsteigumu šodien saņēmu kredītu 75 000.00 eiro.

Es aicinu visus, kam nepieciešams aizdevums, sazināties ar Phil H Rankin e-pastu, lai saņemtu aizdevuma pieteikumu, izmantojot: agenthinson@gmail.com

Paldies
Palmeres kundze

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: