GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

PagalmsCabo CafeFabrikas restorāns« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Vieta ar lielisku skatu

Fabrikas restorāns

Autors: Anothertravelguide.com4 ATSAUKSMES

Fabrikas restorāns

Restorāns ar visskaistāko pilsētas panorāmu. Turklāt - jebkurā gadalaikā. Tiesa, tā kā Fabrikas restorāns ir gana iecienīts - gan rīdzinieku, gan pilsētas viesu vidū, galdiņu ar labāko skatu uz Daugavu un Rīgas baznīcu torņiem vēlams rezervēt savlaicīgi. No šī skatu punkta Rīga atgādina visbrīnišķīgāko skatu kartiņu, kura turklāt - atkarībā no gaismēnu spēlēm, nemitīgi mainās. Iespaidu nespēj sabojāt pat brīžiem mazliet kļūmīgā apkalpošana un fakts, ka konkurencē ar skatu Fabrikas virtuve visbiežāk zaudē. Pirms vai pēc pusdienām/vakariņām noteikti vērts arī mazliet paklaiņot pa pašu Ķīpsalu, atšķirībā no pilsētas centra, te valda gluži neticams klusums un miers.

Balasta dambis 70
www.fabrikasrestorans.lv

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

TEREZA

Apmeklēja: smartloanfunds@gmail.com

Dobre vijesti za mene i vas, zovem se TEREZA i moram vam ispričati kako sam doživjela ponudu kredita od 35,000 eura. Ponovno sam sretan i financijski stabilan i hvala Bogu što sam naišao na gospodina Harry Bryan, izvršnog direktora SMART LOAN FUNDS, imaju sjedište u Americi, a također djeluju u svim europskim zemljama. Dobio sam savjet kolege i savjetovat ću svima koji trebaju zajam da koriste njihove usluge kako bi izašli iz financijskih poteškoća, možete ih kontaktirati putem e-pošte (smartloanfunds@gmail.com} WHATSAPP: {+385 91 560 8706} Brzo kontaktirajte danas i dobijte svoj zajam od njih na stopu od 3 %. Obećajte da ćete reći ljudima i podijeliti njegov dobar rad nakon što dobijete zajam.

Jana

Apmeklēja: 06.07.2012

Reti kura vieta spēj saglabāt gan apkalpošanas, gan ēdiena kvalitāti ilgākā laika posmā. Konkrēti "Fabrikas restorānam" tas ir izdevies, jūtama personiska attieksme pret apmeklētājiem, jūties it kā būtu gaidījuši tieši tevi!Paldies!Vasaras terase ir vnk FANTASTISKA!!!(ja protams ir laicīgi rezervēta vieta)

Anda

Apmeklēja: 23.05.2012

restorāns-noslēpums - kā šajā vietā var būt tik daudz apmeklētāju, ja cenas ir augstas, ēdiens slikts, tualete netīra, krēsli nepiemēroti sēdēšanai pie galda un ēšanai, apkalpošana nelaipna, klavieres spēlē pārāk skaļi un 25 minūtes ēdiens jāgaida klusējot, jo sarunāties nav iespējams....

Pēteris

Apmeklēja: 04.12.09,plkst 20:00

Ir patīkami, ka ir vietas, kas spēj saglabāt augstās kvalitātes prasības it visā-ēdiens lielisk, apkalpošana superīga,atmosfēra fantastiska!Paldies par jauki sagādātajām emocijām un kārtējo patīkamo vakaru jūsu restorānā!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: