GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

PagalmsCabo CafeFabrikas restorāns« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Vieta ar lielisku skatu

Pagalms

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Pagalms

Viennozīmīgi - kafejnīcas Pagalms trumpis ir mierpilnā kanāla ūdens mistērija, ko šad tad pret krastu sakūda kāds kanāla kuģis vai smaiļotāju grupa, kā arī zaļojošās kanāla krants tuvums. Iespējams, šis ir veiksmīgākais tik mazapdzīvotās ūdens tuvuma teritorijas un ārtelpas izmantojums pilsētā.

Bez šī ainaviskā baudījuma, Pagalms sniedz iespēju arī patverties no pilsētas trokšņa - satiksmes šalkoņa šeit šķiet ieķērusies kaut kur koku alejas vairogā un tramvaja duna arī pavisam attāla.

Pagalms iemājojis agrākajā tenisa kortu administrācijas namiņā, ko pirms tam apdzīvojusi savulaik aktuālā kultūras kafejnīca Meta-Kafe, kuras autori bija arhitektūras un dizaina konceptgrupa Mailītis A.I.I.M. Savukārt pie jaunās institūcijas veidola koncepcijas roku pielikusi vairāku Rīgas publisko telpu autore - arhitekte, dizainere Zane Tetere.

Kafejnīcu raksturo pārdomāta vienota veidola vīzija un domas koncentrāts katrā vismazākajā detaļā. Pagalma interjera un eksterjera tumšās nokrāsas dominancei līdzi spēlē tumši trauki, ēdienu kartes, rezervācijas zīmes un cita atribūtika… Koks, māls un metāls izvirzīti kā trīs Pagalma vizuālās stihijas.

Kafejnīcas ēdienkartē sazīmējama Eiropas virtuvju dažādība latviskā izpildījumā, tāpēc katrs šeit atradīs ko savu. Anothertravelguide.com galvenokārt Pagalmu iesaka kā vietu atmosfēras un lokācijas baudījumam.

Apkalpošanas kvalitāte kafejnīcā vēl ir lauciņš, kas jāapgūst, taču, kā saka, katrs profesionālis reiz bijis iesācējs.

Kronvalda bulvāris 2B
www.FB.com/Pagalms

08/2015

Foto: Kirils Kirasirovs

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Gunča

Apmeklēja: sestdien

Viss jau būtu labi, tik cenas ļoti augstas:(

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: