GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Film NoirDemokrātisks vīna bārs GarageVīna studija« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst · Vīna vieta

Film Noir

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Film Noir

Film Noir ir kino-kafejnīca un kultūras klubs Rīgas vecākajā un greznākajā kinoteātrī Splendid Palace. Kafejnīcas pirmsākumi meklējami kinoteātrim blakus esošajā vīna telpā Tinto. Tā kopš 2010. gada Rīgas baudītājus priecējusi ar vīnziņa izraudzītu lielisku vīna kolekciju, kā arī gardām tapām, kurām iedvesma lai gan smelta no spāņu uzkodu klasikas, taču izpildījums pielāgots vietējās publikas gaumei.

Foto: Film Noir

Daudzas Tinto tapas kļuvušas īpaši pieprasītas, piemēram, kazas siers medus galzūrā, pīles pastēte ar sīpolu marmelādi vai kūpināta Latvijas store, kas īpaši ātrā laikā iekarojusi baudītāju izvēli. Nemainīgi Tinto viesus priecē ar gastronomiski pārdomātām brokastīm, pusdienām un vakariņām, kas akcentē sezonalitāti un vietējo produktu unikālo iespēju tos integrēt klasiskos vidusjūras reģiona ēdienos. Vēl viens Tinto īpašais piedāvājums ir pašu tā dēvētais, “vīriešu konfekšu veikals”, kurā atlasīti stiprie dzērieni – reti konjaki, viskiji un netipiski armanjaki.

Foto: Film Noir

Savukārt nesen šo pašu saimnieku atvērtā Film Noir Cafe kinoteātra pagrabstāvā piedāvā vieglāku un ātrāku kafejnīcas konceptu ar gastronomiski interesantiem sāļajiem un saldajiem kapkeikiem, daudzveidīgiem konditorejas pārsteigumiem un salātiem, kas papildina minimālistiski veidoto ēdienkarti. Film Noir kafejnīca vairāk orientēta uz laika kavēšanu pēc un pirms kino seansiem, vienlaikus vakaros piedāvājot jaunāko Eiropas un Latvijas kino, kinolektorijus, dažādus kulturālus izklaides pasākumus, kino brančus kopā ar bērniem, kuru laikā mazās atvases uz lielā, mīkstā paklāja izkaidē animators un iemīļotas multiplikācijas filmas.

Foto: Film NoirFoto: Film NoirFoto: Film Noir

Film Noir telpas dalās divās daļās – vispirms tā ir kino-bibliotēka klasiskā angļu bibliotēkas stilā ar dominējošo tumšo koku, zaļo samtu, parketu un grāmatplauktiem līdz griestiem. Šeit iespējams izraudzīties kādu ar kino saistītu literatūru, iemalkot kafiju vai satikties nedaudz intīmākā gaisotnē. Bibliotēkas zāli ar lielo Film Noir telpu stilistiski savieno bronzas bārs. Dizainā gana iespaidīgs, tas novietojies gar visu lielās telpas sienu, vizuāli atgādinot burzītu papīra lapu. Arī lielajā telpā ticis saglabāts zaļais tonis, veidojot dizainisko sasaisti ar kinoteātra oriģinālo krāsu, kas aizvien rodama Splendid Palace koridoros, Versaļas zālē un citur.

Elizabetes iela 61
www.tinto.lv

06/2015

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

TEREZA

Apmeklēja: smartloanfunds@gmail.com

Dobre vijesti za mene i vas, zovem se TEREZA i moram vam ispričati kako sam doživjela ponudu kredita od 35,000 eura. Ponovno sam sretan i financijski stabilan i hvala Bogu što sam naišao na gospodina Harry Bryan, izvršnog direktora SMART LOAN FUNDS, imaju sjedište u Americi, a također djeluju u svim europskim zemljama. Dobio sam savjet kolege i savjetovat ću svima koji trebaju zajam da koriste njihove usluge kako bi izašli iz financijskih poteškoća, možete ih kontaktirati putem e-pošte (smartloanfunds@gmail.com} WHATSAPP: {+385 91 560 8706} Brzo kontaktirajte danas i dobijte svoj zajam od njih na stopu od 3 %. Obećajte da ćete reći ljudima i podijeliti njegov dobar rad nakon što dobijete zajam.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: