GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Park SpaBaltā pirtsESPATaka spa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Spa un labākie saloni ·

ESPA

Autors: Anothertravelguide.com2 ATSAUKSMES

ESPA

Pazīstamā spa zīmola ESPA Rīgas salonu raksturo krāšņā jūgendstila fasādē iepakots mūsdienīgs interjers, kur līdzās laikmetīgajam dizainam atradīsit arī jūgendstila atsauces. Plašs spēcinošu un iedarbīgu procedūru klāsts - tostarp arī tādas, kurās izmantots Baltijas jūras dārgums - dzintars. Tikai šeit atradisiet tādu procedūru kā čakru līdzsvarošana ar dzintara kristāliem vai pusotru stundu ilgo stresa noņemšanas rituālu.
Nokļūstot ESPA Rīga relaksējošajā atmosfērā, izbaudot ūdens terapiju atklātajā jumta baseinā vai ļaujoties atslābumam procedūru buduāros, aizmirstas, ka atrodaties pašā lielpilsētas viducī. Kāpņu spirāle, kas apvij krāšņu kristāla lāsīšu lustru, aizved baudpilnā ceļojumā, no kura uz ielas atgriežaties pacilāti moži un gatavi atkal piedalīties ikdienas mežonīgajā skrējienā.

Baznīcas iela 4a
http://espariga.com/lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Iveta

Apmeklēja: "Sodien

Es gan uzskatu , ka diezgan godīgi tas ir. Vairums cilvēku uz SPA iet relaksēties un atpūsties. Būsim godīgi- dažreiz tiešām traucē bērnu plunčāšanās un skraidīšana... Prieks, ka ir iestādes, kas piemēro šādus noteikumus

Nikola

Apmeklēja: Šodien

Sveiki visiem!
Divas reizes ar bērnu neveiksmīgi atbraucām 100km,lai tiktu ESPA.Pirmo reizi darba dienā jau pēc 18.00,otro reizi šodien ,svētdienā ap 14.00.Agrāk nebija šādu noteikumu un diskriminācijas attiecībā uz SPA apmeklējumu bērniem,tāpat nezinu nevienu pasaules valsti ar līdzīgiem baseinu un piršu kompleksiem,kur būtu laika ierobežojumi un uzteikums,ja esi kopā ar bērnu.
Šie noteikumi neuzkrītoši pievienoti-nevis darba laikā,bet pirtis,baseini,sauna.
Uzskatu,ka tas ir nelikumīgi un ir cilvēktiesību pārkāpums.
Varbūt,kāds varēs atbildēt uz šo sāpīgo jautājumu.Ar cieņu,Nikola

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: