GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Golfa klubs “Viesturi”TRU FIX KRUSHE FIXRīgas velokultūras otrā elpaZirgzandalesPludmales sporta centrs Brazīlija« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Aktīvā atpūta ·

Pludmales sporta centrs Brazīlija

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Pludmales sporta centrs Brazīlija

Bijušajā autosalona ēkā iekārtotā sporta centra Brazīlija ēka izskatās kā karsta, kūstoša karamele uz plombīra saldējuma. Vismaz ziemā. Ceļā uz Rīgas lidostu, balti sniegota lauka vidū gaiši izgaismotā ēka šķiet kā iekonservēts vasaras pludmales fragments, caurspīdīgā stikla fasāde ļauj manīt pamatīgi iesilušus pludmales sporta aktīvistus un pa gaisu skrienošas smiltis...
Brazīlijā ierīkoti četri volejbola laukumi ar pavisam īstām liedaga smiltīm, tā kā Dienvidamerikas Brazīlija ir pludmales futbola dzimtene, arī Rīgas Brazīlijā laukumu iespējams pielāgot pludmales futbola spēlēm. Tāpat arī šobrīd pasaulē populārā pludmales tenisa un badmintona spēles prasībām.
Tiem, kas nevēlas irdināt Brazīlijas smiltis, iespējama fiziska aktivitāte iepretim Nintendo Wii ekrānam - virtuālās tenisa spēles imitētās kustībās (arī boulinga, snovborda, golfa, beisbola). Savukārt krāsainajos pludmales šūpuļtīklos var zvilnēt tie, kas tikai „briest" spert kāju lielajā smilšukastē.
Brazīlija ir īstā vieta pēc vasaras un pludmales aktivitātēm izslāpušajiem - jebkurā gadalaikā. Turklāt, nav jāpiemīt atlēta spēkam un izveicībai, uz Brazīliju var doties tikpat bezrūpīgi kā vasarā kopā ar draugiem tramdīt smilšainu bumbu. Tomēr, ja ir vēlme darboties profesionālākā līmenī, Brazīlijā ir Pludmales volejbola akadēmija - aktīva apmācība labāko Latvijas volejbolistu Andra Birzuļa un Aigara Krūmiņa treniņu vadībā.
Un tas nebūt nav viss. Café Brazil piedāvā lielisku virtuvi un uzturot daļēju sporta bāra statusu, iespējams just līdzi hokeja mačiem, olimpiskajām spēlēm un citām sporta pārraidēm plazmas TV ekrānā vai vienkārši baudīt vasarīgu kokteili laundžā, vērojot incognito grafitti mākslinieka veiklo roku darbu, kas šur tur uz Brazīlijas sienām radījušas iespaidīgus grafitti mākslas darbus.
Atpūta iespējama arī neapdalot savas mazās atvases - Brazīljā ierīkots bērnu stūrītis ar spēlēm un rotaļām, tajā arī iespējamas arī bērnu ballītes.
Drīzumā Brazīlijā parūpēsies arī par muzikālo noformējumu deju vakaros DJ'a un brazīliešu mūzikas ritmos.

Darba laiks darba dienās:
Ar iepriekšēju pieteikšanos 9.00-18.00
07.00 - 10.00 20 LVL stundā
10.00 - 16.00 15 LVL stundā
16.00 - 23.00 25 LVL stundā

Darba laiks brīvdienās:
Ar iepriekšēju pieteikšanos 9.00-18.00
08.00 - 23.00 25 LVL stundā
Pludmales futbolu laukumu īre 50LVL stundā.
Jūrkalnes iela 100, Rīga, LV 1029, Latvija
25400000

info@brazil.lv
www.brazil.lv

 

Ievietots 05/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: