GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Zaza Couture« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Bērniem

Zaza Couture

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Zaza Couture

Zaza Couture ir krāsainas pasakas bērniem. Vien apģērba veidolā. Sak, kurš izdomājis muļķīgo stereotipu, ka mazām meitenēm jānēsā rozā, bet puikām – gaiši zils?! Zaza Couture tērpos krāsa ir materiāls, iedvesmas avots, prieks un pārsteigums. Mudinājums dzīvot krāsaini! Krāsu eksplozijai līdzinās arī veikala interjers, kurā dominē trīs zīmola pamatkrāsas – rozā, oranžs un salātzaļš. Turklāt tas iekārtots tērpu dizaineres izbijušajā dzīvoklī, kur viņa ar mammu sāka dzīvot pirms četrdesmit gadiem. Arī šodien tam drīzāk atgādinot dzīvokli, ne komerciālu telpu. Pašā vidū ir vecāsmātes pūra galds ar četriem oriģināliem krēsliem, kur bieži sastapsiet arī pašu veikala saimnieci dzeram kafiju ar kādu no klientiem.

Zīmolu 2002. gadā izveidoja latviešu modes dizainere Terēze Gruntmane un šobrīd Zaza Couture tērpi atrodami ne tikai Rīgā, bet arī Norvēģijā, Francijā, Anglijā, Amerikā, Īrijā, Apvienotajos Arābu Emirātos u.c.

 

Raiņa bulvāris 21-10A/ Tel: + 371 67 21 46 10
Darba laiks: P. - Pk.: 11.00 - 19.00
S. 11.00 - 16.00

www.zazacouture.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: