GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

BOLD Concept StoreXcelsior dizaina centrsETMOCherry pickingButeljonsHobbywoolRIIJAInterjera dizaina galerija Trentini« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Dizains

BOLD Concept Store

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

BOLD Concept Store

Ar ambiciozu mērķi kļūt par lielāko ekskluzīva Baltijas dizaina platformu, koncepta veikals BOLD apvieno vairākus reģiona modes, dzīvesstila un interjera dizaina zīmolus. Tā nosaukumā iekodētais uzstādījums Best of Local Design veikala veidotāju izpratnē attiecināms kā uz labāko vietējo dizainu, tā uz neatkarīgajiem dizaineriem ar spēcīgu koncepciju, savām nacionālajām īpatnībām un neuzpūstiem ražošanas apjomiem. Tāpēc līdzās Baltijas dizaina fundamentam, BOLD zīmolu atlases kompass noregulēts arī aiz Latvijas, Lietuvas un Igaunijas robežām, proti, stiprāko dizaina āderi meklējot vairāk Ziemeļvalstu virzienā, savukārt modes strāvojumu - Austrumvalstu virzienā. Šo meklējumu rezultātā, BOLD ir Baltijā vienīgā dizaina platforma, kurā rodami spilgtākie Gruzijas un Ukrainas zīmoli, kuri sastopami tādos pasaules dinamiskākajos un aktualitāšu ziņā pulsējošākajos modes veikalos, kā Harrods, Selfridges vai online platforma Net-a-Porter.

Foto: BOLD Concept Store

Kopš savas pastāvēšanas BOLD jau divreiz pamanījies mainīt atrašanās vietu un šobrīd atrodas Tērbatas ielā 45 A. Pārdomāti eksponētiem modes un dzīves stila priekšmetiem radīta nesamākslota, plaša un elpojoša vide, kuras detaļās vērīgākie saskatīs nelielas popārta atsauces - sarkanas kumodes veidolā vai slavenā latviešu izcelsmes-amerikāņu fotogrāfa Ulvja Alberta leģendāru personību, tostarp Endija Vorhola un viņa laikabiedru, fotogrāfijās.

Zināmu dinamiku koncepta veikalam piešķir arī vietējās dizaina un radošo personību kopienas mijiedarbība – satikšanās, šeit organizētie mākslas izstāžu projekti, dizaina kolekciju prezentācijas, utt.

Foto: BOLD Concept Store

BOLD veidotāji ir savulaik leģendārā Latvijas modes dzīves notikuma – Nepieradinātās Modes asamblejas idejiskais autors, modes mākslinieks Bruno Birmanis, modele Beāte Stivriņa un uzņēmuma Coffee + Concept īpašniece Krista Birmane. 

BOLD koncepta veikālā rodami tādi spilgti Baltijas modes zīmoli, kā Kat Design, D.Efect, Deeply Personal, Mcouture, Atis Artemjevs, Inch2, bet dizaina zīmolu selekciju veido Mint, Seos, Ott-ott, Tamma Design  un an&angel. Veikalā pārstāvēto Gruzijas zīmolu sarakstā minami Dalood, Mariam Gvasalia, Anouki, 7.11, i un Sopho Gongliashvili, savukārt Ukrainu pārstāv - Benya Zubrik.

Tērbatas 45 A

Darba laiks: P. – Pk. 10.00 - 20.00, S. 11.00 – 19.00, Sv. 11.00 – 17.00

05/2017

Foto: Kirils Kirasirovs

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: