GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

BOLD Concept StoreXcelsior dizaina centrsETMOCherry pickingButeljonsHobbywoolRIIJAInterjera dizaina galerija Trentini« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Dizains

ETMO

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

ETMO

Tradicionālā latviešu amatniecība un etnogrāfisko motīvu izmantojums laikmetīgajā dizainā ir galerijas ETMO stūrakmens. Īpašu raksturu nelielajai dizaina galerijai piešķir tās atrašanās vieta - vēsturiskajās Jēkaba kazarmās, kas norobežo vienu Vecrīgas pusi, gluži kā pasargājot to no centra modernās dvesmas. 

Foto: ETMOFoto: ETMOFoto: ETMO

Galerija atrodas puspagraba telpā zem vecpilsētas bruģa līmeņa, uz sava askētiski iekārtotā fona īpaši ļaujot izcelties katrai tajā eksponētajai lietai. Turklāt ETMO sastopamie dizaina objekti nereti ir patiesi unikāli – tie ir rokām darināti, pēc pašas saimnieces ieskatiem rūpīgi atlasīti, kā arī speciāli galerijai radīti.
Uz nelielo dizaina galeriju ceļu cauri Vecrīgas ielu labirintam vērts mērot ikvienam, taču jo īpaši tiem pilsētas viesiem, kas nemeklē ar pilsētas vārdu marķētus sērijveida suvenīrus, bet gan īstas, patiesas, noderīgas un ikdienā izmantojamas lietas, kas radītas Latvijā un iemieso daļu tās dvēseles.

Foto: ETMOFoto: ETMOFoto: ETMO

Lielākoties galerijā rodami tekstilizstrādājumi no dažādām audēju studijām – ziemas un vasaras šalles no lina un vilnas dažādāko toņu izpildījumā, lina galdautus, galda celinus un salvetes, dvieļus tai skaitā arī ar īpašo ETMO zīmola skuju raksta motīvu.

Foto: ETMOFoto: ETMOFoto: ETMO

Līdzās tekstilam rodami arī filca izstrādājumi un sveces, kā arī ikoniskais An&Angel dizains un Ievas Strazdiņas speciāli galerijai tapušie stikla trauki ar burzīta auduma faktūru.
Sadarbībā ar Ievu Strazdiņu tapis arī ETMO interjers, kam pēc viņas ieteikuma speciāli radīts pamatīgu koka mēbeļu dizains, ko iespējams arī iegādāties.

Torņa iela 4 - 3A

www.etmo.lv

05/2014

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: