GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

LavandasDabas Dobepienene« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Eko veikali

Dabas Dobe

Autors: Anothertravelguide.com3 ATSAUKSMES

Dabas Dobe

Dabas Dobe tika dibināta kad Siguldā savu ekoproduktu tirdzniecības lauciņu internetā aizsāka iekopt veselīga uztura entuziasti. Dabas Dobes interneta pasūtījumu pakotava tagad ir atvērta Rīgā - Brīvības gatvē 352. Lai gan zaļi izkrāsotais Dabas Dobes auto pasūtījumus izvadā pats, te savam pasūtījuma grozam varat atnākt pakaļ paši un pie reizes uz vietas noskatīt arī kādu sauju rudens gaileņu vai pudeli dzirkstošas bērzu sulas. Dārzeņus un augļus, un visu, ko iespējams izaudzēt šeit pat Latvijā, Dabas Dobe iepērk no vietējiem zemniekiem - uzticamiem un bioloģiski sertificētiem. Viņu saimniecībās aug arī laimīgas vistas, kas dēj spēkpilnas olas, bet gaļas lopi ir īsti lauku puiši - mākslīgiem spēka vitamīniem nesagumzīti.
Dabas Dobe ir piesaistīta arī pasaulē zināmajai Fairtrade - godīgās tirdzniecības sistēmai. Fairtrade nozīmē, ka produktu un izejvielu ražotāji no trešās pasaules valstīm par savu darbu saņem labu un atbilstošu atalgojumu, apejot, tā saucamās, modernās verdzības važas. Dabas Dobe tirgo tādus Fairtrade produktus kā BioCola, bioloģiskos vīnus un bakaleju.
Savukārt veikala akcijā „Audzēsim kopā!" cilvēki pavasarī par simbolisku sēklas naudu varēja pasūtīt dārzeņus rudenim un ziemai, kuri tiks izaudzēti bioloģiskajā saimniecībā „Avotiņi". Kamēr tie aug, tos var apciemot, bet rudenī šos ražas augļus varēs saņemt par 30% zemāku cenā nekā nosaka tirgus. Arī turpmāk Dabas Dobe aicinās uz šo akciju, taču tad jau tai būs pievienojušās vairākas citas saimniecības.
Dabas Dobe plauktos atradīsiet arī eko kosmētiku un mājas kopšanas līdzekļus.


Brīvības gatve 352
www.dabasdobe.lv

 

08/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Stella Hayes

Apmeklēja: 19 Augusts

Lielisks uznemums

Stella Hayes

Apmeklēja: 19 Augusts

Lielisks uznemums

Anna Peer

Apmeklēja: 02.08

Great service with home delivery. Also have home page in english, w here you can order bio/local goods, what was very easy for me, as I don't speak latvian or russian.

Anna

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: