GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

LavandasDabas Dobepienene« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Eko veikali

pienene

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

pienene

Latviešu zaļās studijas „pienene" piedāvājums ir visnotaļ plašs, un tā vien gribas ne tikai pavirši uzskaitīt, bet rūpīgi izstāstīt katra pārstāvētā ražotāja stāstu. Izstāstīt ne vien tāpēc, ka „cepure jānoņem" pašmāju iniciatīvas priekšā, bet tāpēc, ka liela daļa šeit rodamās produkcijas - kvalitātes mērauklu liek atritināt ievērojami garu, savukārt mūsdienīgi radošas pieejas un tradīciju apvienojums, kuru iespējams nolasīt par ēdamlietu un skaistumkopšanai paredzētajās lietās, iedvesmo no jauna pārdomāt savus iepirkšanās paradumus, savas ikdienas izvēles.
Daudziem par pārsteigumu „pienene" atklās, ka Latvijā kopumā ir sešpadsmit kosmētikas ražotāji, kuru produkcija gan šur tur ir nopērkama, taču „pienene" prezentē visu piedāvājumu vienuviet. Latvieši gan ir ļoti aktīvi ziepju vārītāji, tāpēc gluži visus ziepju (dušas, vannas un pirts kosmētikas) ražotājus „pienene" vēl nav apzinājusi.

Sienas garuma plauktu rindā variet iepazīties ar tādu kosmētikas ražotāju produkciju kā „Pien_", kurš piedāvā uz piena sūkalu bāzes radītus ķermeņa kopšanas līdzekļus, „Norden cosmetics" ar tās iecienīto un Latvijā vienīgo ražoto - cukura vasku vaksācijai, „Bio2You", kura fundaments ir smiltsērkšķu izejvielas, „GMT Beauty" profesionālo mājas līnijas kosmētiku, tāpat arī atzītāko „Baldones Dūņu" un „MÁDARA Cosmetics". Pārsteidzoša ir Annas Liepas daudzveidīgā produkcija, kas ietver arī dabisko kopjošo kosmētiku bērniem, „Afrodīte" ekoloģiskā kosmētika pat ar dzērveņu ekstrakta efektīvo iedarbību, un „Mai Šoko" šokolādes kosmētika - šokolādes skrubji un ķermeņa sviesti - aromātiski, kārdinoši un gluži vai mēli kutinoši. Turpat līdzās arī „Art Soapworks" radītā aromātiskā un krāsainā vannas kubu un ziepju kolekcija un „Bellaura" dabiskais vannas piens, sāļi un ķermeņa skrubji, sviesti un organiskie krēmi. Tepat arī atrodama „Ekoell" dabīgā kosmētika ar visdaudzveidīgāko sejas krēmu klāstu visām gaumēm un krēms „Beāte", kurš nācis no zemnieku saimniecības „Janavas".

Savukārt „pienenes" siena zārdam līdzīgās plauktu sastatnēs izkārtoti linu izstrādājumi gan no lielākiem ražotājiem, gan individuāliem audējiem, savukārt „Orgamint" iekārdina pieskārienu ar satīna gultas veļa un nakts tērpiem.
Rotaļlietu stendā atradīsiet gan mīkstās rotaļlietas ar aitu vilnas pildījumu, gan koka rotaļlietas no „Lotes Toys". Nav aizmirsts arī par Latvijā iemīļotajiem filca vūtiem gan bērniem, gan pieaugušajiem no „Baba Yaga", tiem lieliski piestāv košās, garās zeķes virs celīša.

Savukārt dizaina lietu sekcijā atradīsiet papīrlietu darbnīcas „Purpurs" oriģinālo dizainu, „Niceplace" interesantos un praktiskos suvenīrus, kā arī Ineses Liepiņas pūstā stikla glāzes, no kurām divas vienādas neatradīsiet, Martas Ģībietes autortehnikā radītos stikla pudeļtraukus, un piebaldzēnu „burzīto" porcelānu.

Bet pārtikas nodaļā varat gluži kā izbrist bagātīgu lauku pļavu un uziet visdažādākās zāļu tējas, turpat līdzās arī veselības dzērienu „Ho-Fi", kas darināts no nepiesārņotām meža izejvielām - egles un priedes skujām. Blakus dažādiem uztura bagātinātājiem, atradīsiet mazliet medus, mazliet no „Naturegift" našķiem - dižbrūkleņu vai rabarberu sukādēm, sīrupu un sulu izlases, mazliet no „Indrānu" zemnieku sagatavotajiem neparastu kombināciju ievārījumiem. Varēsiet izmēģināt sīpolu vai burkānu čipsus, kartupeļu marcipānu, vai alus, ķirbju, sarkanā āboliņa vai pieneņu marmelādi. Tāpat pieminēšanas vērts ir „Valmiermuiža" alus, kam labāku uzkodu par drabiņu cepumiem nevarētu iedomāties. Un tad vēl cigoriņu kafija, kas atsauks atmiņā bērnības rītus pie vecmāmiņas.

Lielāko daļu no plauktos pieejamā variet nobaudīt arī „pienenes" kafetērijā, vasarā iekārtoties ērtajos koka zviļņos pie zaļās studijas ieejas, vērot vecpilsētu un sagaidīt kādu apaļo stundu, kad Svētās Pētera baznīcas zvani izzvanīs „Rīga dimd" melodiju.

Kungu 7/9, Vecrīga (iepretim Pēterbaznīcai)
T.: +371 29298748

 

07/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: