GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Mr. PageNeputnsVēstureJumavaPlanētaRobert’s BooksKaršu veikals Jāņa sēta« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Grāmatnīcas

Karšu veikals Jāņa sēta

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Planētas un teritoriju virsas pārrakstīšana vizuālos kartogrāfiskos artefaktos ir gadsimtiem sena un pamatīga vērtība. Sadzīviskā kontekstā karte ir otrs vērtīgākais papīra gabals pēc naudas. Tam pierādījumu netrūkst gan vēsturiskā kontekstā, gan dažādās ikdienas praksēs, it sevišķi bez šī instrumenta nav iespējami ceļojumi un tūrisms.
Specializētais karšu un tūrisma literatūras veikals Jāņa sēta ir viens no tikai dažiem simtiem pasaulē un lielākais visā Baltijā. Atšķirībā no kartogrāfijas nodaļām dažādās grāmatnīcās, te iespējams atrast ceļu un topogrāfiskās kartes par jebkuru pasaules teritoriju vai pašu mazāko nostūri. Turklāt - kā jau specializētā veikalā, karšu mērogu lielumi sākas no paša mazākā (1:10 000 000) līdz pat lielākajiem mērogiem (1:25 000 un vairāk), kā arī pieejamas sīkākās kartes pilsētu plānu līmenī (1:10 000).
Šeit iespējams iegādāties Karšu izdevniecības Jāņa sēta un citu Latvijas apgādu produkciju, kā arī kartogrāfisko produkciju un ceļvežus no vairāk kā 50 dažādiem pasaules valstu izdevējiem.
Kartes ir internacionāls produkts, bet ceļveži atrodami latviešu, angļu un krievu valodās, bet attiecīgi informāciju par Itāliju, Franciju un Spāniju iespējams iegādāties arī atbilstošā valodā.
Bez dažādām kartēm, plāniem un ceļvežiem, te iespējams atrast arī telpiskos zemes virsas modeļus - globusus, tostarp arī globusu, kas sagatavots latviešu valodā.
Kāds zīmīgs globuss jeb reljefa globusa Eiropas daļa (mērogā 1:1 000 000) ir izvietots arī veikala interjerā, un tam ir sava vērtīga vēsture. Tas te nokļuvis kopā ar PSRS Ģenerālštāba topogrāfisko karšu mantojumu, kuru veikalam izdevies iepirkt veselu 13 dzelzceļa vagonu apjomā. Arī šos PSRS artefaktus aizvien iespējams veikalā iegādāties par spīti krievu ģenerāļu pretenzijām uz slepenību un bezspēcīgam rājienam kādā starptautiskā izstādē tālajā 1992. gadā.
Veikala paspārnē atrodas arī karšu antikvariāts, kurā kolekcionāri, dzimtas koku, pazudušu māju, ceļu un dzelzceļu izzinātāji, kā arī citi interesenti var atrast pārsteidzošus oriģinālus un faksimilus.
Bez cildenām noputējušām vērtībām, veikala sortimentā ir arī CD elektroniskās kartes, video, DVD un GPS tehnoloģijas, savukārt mūsdienīgs serviss piedāvā produkciju iegādāties arī e-veikalā.
Un, ja karte rokā un sazīmēts arī kāds maršruts, būtisks instruments ir valoda, tādēļ piedāvājumā ir arī vārdnīcas un sarunvārdnīcas, un ceļojums var sākties tieši no karšu veikala Jāņa sēta.

Rīga, Elizabetes iela 83/85, k.2.
Tālr.: 67240894
www.karsuveikals.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: